“Zor rakiplerle yüzleşme şansına sahip olduğum için minnettarım”


ONE on Prime Video 4’te, ‘The Sniper’ Stephen Loman çevrede bugüne kadarki en büyük mücadelesiyle karşılaşacak. 18 Kasım’da Singapur Kapalı Stadı’nda Loman, iki kez eski horoz siklet dünya şampiyonu Bibiano Fernandes ile karşılaşacak.

Stephen Loman, ONE Championship ile sözleşme imzaladığından beri şu anda 2-0, Yusup Saadulaev’i ilk maçında ve Shoko Sato’yu Mart ayındaki son maçında mağlup etti. Bibiano Fernandes, Team Lakay savaşçısı için rekabette büyük bir adım olacak.

ONE Championship ile yaptığı röportajda Loman, Fernandes’in boyunda biriyle karşılaşma fırsatını elde ettiği için minnettar olduğunu söyledi:

“ONE Championship’teki tüm dövüşlerimde zorlu rakiplerle karşılaşma şansına sahip olduğum için minnettarım. yusup [Saadulaev] farklı bir seviyedeydi ve Shoko Sato da öyleydi ve bu deneyimler kendi zayıf yönlerimi görmeme ve onlar üzerinde çalışmama yardımcı oldu. ONE Championship’te rekabet seviyesi çok daha yüksek, bu yüzden en iyi adamlarla orada olduğumdan emin olmak için kendi oyunumu geliştirmem gerekiyor.”

Ekledi:

“Bibiano ile karşılaştığımda tamamen farklı bir seviye olacağına eminim ve tabii ki [former] şampiyon John Lineker. Antrenmanda tüm gücümle gitmem ve gerçekten odaklanmam gerekiyor çünkü bölümün zirvesine ulaşmaya çok yakınım.”

Stephen Loman, bu yılın başlarında küçük siklet dünya şampiyonluğunu John Lineker’e kaptırdıktan sonra Bibiano Fernandes’in çember içindeki ilk maçı olacak.


Stephen Loman, Andrade vs. Lineker yarışmasını bitiremeyince hayal kırıklığına uğradı

BİR ufak tefek siklet yarışmacısı Stephen Loman, bir sonraki dövüşünü kazanabilirse, kendisini dünya şampiyonluğunun eşiğinde bulur. ONE on Prime Video 4’te Loman, potansiyel bir unvan eleme maçında Bibiano Fernandes ile karşılaşacak.

Şu anda boş olan dünya şampiyonası nedeniyle Loman’ın Fernandes’e karşı başarılı olup olmadığı konusunda kiminle karşılaşacağı belli değil. Altının Prime Video 3’te ONE’da sıraya konması planlandı, ancak John Lineker kilo kaçırdıktan ve mücadele hayırla sonuçlandı, sahibi yok.

John Lineker vs Fabricio Andrade, dövüş iptal edilmeden önce etkileyici bir performans sergileyen Andrade’nin istemeden yaptığı faulün ardından hayal kırıklığı yaratan bir sona geldi.

Şu anda ufak tefek siklette 5. sırada olan Loman, taraftarların sonuçtan dolayı hayal kırıklığına uğradıklarını, ancak dövüşçüler için de hayal kırıklığına uğradıklarını paylaşıyor. MMA Süper Hayranına söyledi bir röportajda:

“Lineker’de gözlemlediğim kadarıyla, özellikle kırık bir fincanla, bu gerçekten acıtmalı. Andrade o diz vuruşunu iyi hazırladı, sahip olduğu her şeyi o diz vuruşuna koydu, ama gerçekten talihsiz bir durumdu. düşük darbe.”

Aşağıdaki röportajı yakalayın:

youtube kapağı

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-i-m-thankful-chance-face-difficult-opponents-stephen-loman-relishes-facing-one-s-top-stars?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir