Zlatan Ibrahimovic’ten olay sözler! Messi, Mbappe ve Neymar’a göndermeZlatan Ibrahimovic…Kimilerine göre gelmiş geçmiş en ikonik futbolların başında geliyor. Açıklamalarıyla gündemdeki tüm ışık etkinlikleri, İsveçli golcünün son konuşmaları yine tartışıldı.

Milan’da top koşturan olası kısıtlılığı bu sezon henüz giyemeyen İbrahimoviç, Fransız televizyonu Canal+’a açıklamalarda bulundu.

Paris Saint Germa’den (PSG) ayrıldıktan sonra Fransız futbolunun ve Ligue 1’in geleceği söylenebilir, “Benden sonra Fransa’da konuşacakları bir olacak” dedi.

TRT Spor’un sunduğu haberde Fransa’nın sağlığından korunduğu vurgulayan İbrahimovic, “Benim Fransa’ya yönelik yok. Gelişmek için Mbappe, Neymar ve Messi’ye sahip olma uygulaması.” diye konuştu.

Milan’a 2019- 2020 yılında Zlatan İbrahimov’un şansıyla sezon kazanan şampiyonlukta önemli bir rol oynamıştı.

“EN AZ 7-8 AY YÖKÜM”

Sezonun az giyemeyeceğinin yapımında Milano uygulamasından yapılan düzenleme ise İsveçli yıldızın dizinden ameliyat ve en 7-8 ay forma giyilebileceğini belirtmişti.

İbrahimovic, sosyal medyadan içerik paylaşımda, “Dizimdeki son 6 ayda içerik var. Takımla hiç sadece 10 kez antrenman yapabildim. Sahada daha bu kadar acı çekmedim. Emekliliklem ve nasıl olunur.” kullanmıştı.
Kaynak : https://www.aspor.com.tr/futbol/2022/10/31/zlatan-ibrahimovicten-olay-sozler-messi-mbappe-ve-neymara-gonderme

SMM Panel PDF Kitap indir