Zarinsk, Curragh’daki ilk zaferde bolluk vaat ediyor | Yarış HaberleriZarinsk, Curragh'daki ilk zaferde bolluk vaat ediyor | Yarış Haberleri

Zarinsk, Curragh’daki Tally Ho Stud Irish EBF Fillies Maiden’daki neredeyse tüm koşuları yapmak için bolca kararlılık gösterdi.

13 koşucu arasında devam etmek için fazla form yoktu, bu da çok fazla tahmine ihtiyaç duyulduğu anlamına geliyordu, ancak daha önce deneyime sahip olan Finsceal Go Deo ve Tanaiyla’nın sonuçta iyi dövüldüğü gerçeği, öndeki üçün oldukça net bir şekilde yarıştığını gösteriyor, hepsi görünüyor. ortalamanın üstü.

Michael O’Callaghan’ın Olivia Maralda’sı 460.000 gine’ye mal olduğu ve Amo Racing ile futbolcu Philippe Coutinho’nun da dahil olduğu bir ortaklığa sahip olduğu için yarış öncesi büyük ilgi gördü.

2-1’in favorisi, Aidan O’Brien’ın Never Ending Story’si 3-1 ile piyasanın bir sonraki en iyisiydi ve Ger Lyons tarafından eğitilmiş 8-1 kazananı boş yere kovalayan da o çiftti. Juddmonte ipeklerinde çalışır.

Kodiac kısrağı, son furlonga girerken takipçilerinden iki uzunluk aldı ve Colin Keane için bol bol verdi, favoriden boyundan tutundu.

Lyons, “O sevimli, dürüst bir kısrak ama paltosunu giymemiş. Köpeklerime karşı çok sabırlı oldum ve bu hafta sonu burada bir tane başlatmak harika,” dedi.

“Ceket konusunda ve her şeyde çok fazla gelişme var ve daha güzel bir zeminde daha iyi olacak.

“Bunu benim hoşuma gitmeyen zor yoldan yapmak zorundaydı ama Colin onlara binerken istediğini yapmakta özgür.

“Ondan ne öğrendiğini bilemeyeceğiz çünkü hepsini kendi başına yapmak zorundaydı, ama çizgiyi güçlü bir şekilde vurdu. Gelişmeler görüyorum çünkü o hala devam eden bir çalışma.

“Onu acele etmeyeceğim, bana söyleyecek. Colin’in söylediği tek şey onun zayıf sürdüğü, bu yüzden bunu aklımızda tutacağız.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12618911/zarinsk-promises-plenty-in-curragh-maiden-victory

Yorum yapın

SMM Panel