Yüz: Trent Rockets, Birmingham Phoenix’i geçerken Alex Hales 41 toptan 58’ini vurdu | Kriket Haberleri


Trent Rockets (97 toptan 147), The Hundred 2022’de Birmingham Phoenix’i (100 toptan 143) yendi; Rockets’tan Alex Hales 41 toptan 58 sayı attı, Joe Root 26 dışında 34 sayı attı, takım arkadaşı Colin Munro ise Phoenix’in skorunu kovalarken 22’den çok önemli bir 36’ya imza attı.

Son Güncelleme: 06/08/22 18:25


Trent Rockets ile Birmingham Phoenix arasındaki The Hundred maçından öne çıkanlar.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Trent Rockets ile Birmingham Phoenix arasındaki The Hundred maçından öne çıkanlar.

Trent Rockets ile Birmingham Phoenix arasındaki The Hundred maçından öne çıkanlar.

Trent Rockets, Trent Bridge’de Birmingham Phoenix’in yedi küçük kapı için 143 koşu puanını takip ederek rahat bir galibiyet elde etti ve Trent Bridge’de dört küçük kapı için 97 top 147 koşuda bitirdi.

maçın hikayesi

Trent Rockets düşündü ve sonunda Birmingham Phoenix’i geride bıraktı. Onların garantili bowling gösterileri Phoenix’i yedi küçük kapı için 100 topun ardından 143 ile sınırladı.

Rockets bu sonucu kendinden emin bir şekilde takip etti ve Colin Munro, skor tablosunun erken gidişatta ilerlemesini sağlamak için 22 toptan 36 top attı.

Joe Root, Rockets için olmayan 26 topta 34 sayı attı, Alex Hales’in 41’den 58’i çok önemliydi.

The Hundred biletleri hızla tükeniyor! Eylemin bir parçası olmak istiyorsanız, şuraya gidin: thehundred.com/tickets

Maç kalan son altı top ile sıkılaşmaya başladı. Alex Hales, sadece Tom Helm tarafından yakalanıp boğmak için bir sınıra doğru sallanırken oyunu bir kenara bırakmaya çalıştı.

Tom Kohler-Cadmore, bir ördek için kalesini kaybetmek için açılış topunu köşeye sıkıştırdı. Tom Gregory’den gelen son dörtlü, oyunu 147’de Rockets ile üç top kala sona erdirdi.

Maçın Kahramanı Alex Hales (41 toptan 58’den)

Alex Hales, “Saha yavaştı ve başlangıçta fazla vuruş alamadım. Ritmi bulmam biraz zaman aldı ama sonunda oraya ulaştım.

“Doğal olarak bu, hızlı bir dış sahaya sahip, küçük sınırlara sahip hızlı bir skor sahası, her zaman kovalamaca oyunun içindesiniz.

“[The atmosphere] inanılmazdı. Burada oynadığım her zaman daha iyi oluyor ve geçen yıl seyirci harikaydı ve tüm gülen yüzleri görmek harika.”

Sıradaki ne?

Manchester Originals ve Northern Supercharger’ların tekrar harekete geçmeleri için çok fazla beklemeleri gerekmiyor.

Orijinaller Pazartesi günü London Spirit ile yüzleşmek için Lord’s’a gidiyorlar (18:30’da başlıyor), Supercharger’lar ise Salı günü Rockets’ı Headingley’de ağırlıyorlar (18:30’da başlıyor).

The Hundred’daki tüm maçları bu yaz Sky Sports’ta canlı izleyin. Bayanlar müsabakası Perşembe günü son şampiyon Oval Invincibles’ın Northern Superchargers’ı konuk etmesiyle başlıyor (18:30’da başlıyor).

The Hundred biletleri hızla tükeniyor! Eylemin bir parçası olmak istiyorsanız, şuraya gidin: thehundred.com/tickets
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12667191/the-hundred-alex-hales-hits-58-from-41-balls-as-trent-rockets-blast-past-birmingham-phoenix

SMM Panel PDF Kitap indir