“Yeterince düşünmedi”


Danny Mills, Liverpool’un Divock Origi ayrılsa bile bu yaz bir forvet imzalamasına gerek olmadığını söyledi. Eski İngiliz defans oyuncusu, Luis Diaz’ın Ocak ayında eklenmesinin yeterli olduğuna inanıyor, çünkü Reds zaten forvet için yarışan Diogo Jota ve Roberto Firmio’ya sahip.

Origi’nin Liverpool ile olan sözleşmesi yaz aylarında sona eriyor ve yeni bir sözleşme konusunda herhangi bir görüşme yapılmadı. Raporlar, Avrupa’daki birçok kulübün Belçikalı’nın da yakında bir hamle yapmasını beklediğini gösteriyor.

? YENİ: AC Milan, Divock Origi’yi ücretsiz transferle imzalamak için şimdiden bir teklifte bulundu. Liverpool ile olan sözleşmesini uzatmadı. Mevcut anlaşması Haziran ayında sona eriyor ve AC Milan anlaşmayı tamamlamak için bastırıyor. #awlive [@FabrizioRomano]

ile konuşurken futbol içeriği, Mills, Liverpool’un bu yaz bir forvet için para harcamasına gerek olmadığı konusunda kararlıydı. Şu anda kadrodaki oyuncuların yeterli olduğuna ve Origi’nin Anfield tarafında oynayacak kadar iyi olmadığına inanıyor.

“Luis Diaz, Diogo Jota ve Roberto Firmino ile sözleşme imzalayacak yeni bir oyuncu için yeterince oyun oynamıyor. Yedek kulübesinden çıkıp bazı önemli goller attığını biliyorum, ancak bunun tersi, Jurgen Klopp’un düşündüğü gibi. yeterince iyiydi, başından beri onu daha sık oynayacaktı.

“Açıkçası ortalıkta dolaşmak için iyi bir delikanlı, düzenli olarak oynamamasına rağmen açıkçası herhangi bir soruna neden olmuyor. Oyunlara başlamak için yeterince düşünmedi ve muhtemelen ‘Biliyor musun, ben yaptım’ diye düşünüyor. Bunu kazandım, bunu kazandım, bazı önemli goller attım ve hala işin içinde değilim. Belki de devam etme zamanı gelmiştir.”

Jurgen Klopp, Liverpool’un Divock Origi’sinde

Divock Origi, Liverpool’da başlangıç ​​rolü almayı başaramadı. Ancak, Klopp onu ne zaman gönderse iyi iş çıkardı ve menajer sadece yüksek övgü forvet için.

AC Milan, önümüzdeki haftalarda Ismaël Bennacer’ın kontratını uzatmaya hazırlanırken, yakında tartışılacak olan Rafa Leão’nun yeni uzun vadeli anlaşmasını da tartışıyorlar. Her iki oyuncu da kalmak istiyor ?⚫️ #ACMilanÖnümüzdeki sezon için serbest oyuncu olarak imza atan Divock Origi için çalışmalar devam ediyor.

“(Origi) inanılmaz bir forvet ve farklı nedenlerden dolayı bu kadar sık ​​oynamadı, ama umarım bir gün onu benden daha fazla oynayan bir menajer bulur. Hayatımda gördüğüm en iyi bitiricilerden biri. Bu harika takımda, (ön) üçlümüzle, her zaman oynamıyor ama çok pozitif bir çocuk, kulübü seviyor, katkıda bulunmak istiyor ve inanılmaz bir şekilde yaptı.”

AC Milan’ın şu anda Origi kovalamacasına liderlik ettiği bildiriliyor, ancak atletik Reds, sözleşmesindeki bir madde nedeniyle forvetin sözleşmesini uzatabileceğini iddia ediyor.


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-he-s-thought-highly-enough-danny-mills-says-liverpool-need-sign-replacement-26-year-old-player-reportedly-heading-exit?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın