Yetenekler, çıkış tarihi, oynanış videosu ve diğer ayrıntılar


Genshin Impact 2.7 sızıntıları, oyunun en yeni 4 yıldızlı karakteri Kuki Shinobu hakkında çok şey ortaya çıkardı. Müttefiklerini desteklemeye odaklanan, Arataki Çetesi’nin ikinci komutanı rolüne uyan güçlü bir Electro karakteridir.

Shinobu, oyunun ilk Elektro şifacısı gibi görünüyor ve bu, belirli takımlarda bazı benzersiz rolleri doldurmasına yol açabilir. Hayranlar, çok gösterişli becerilere ve yeteneklere sahip olduğu için Shinobu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecekler. Bu sızıntılar sayesinde çıkış tarihini ve daha fazlasını da bulabilirler.


Genshin Impact 2.7 sızıntıları Kuki Shinobu hakkında detayları ortaya koyuyor

Genshin Impact’in en yeni 4 yıldızlı karakteri, takımını desteklerken şaşırtıcı miktarda hasar verebilen güçlü bir 4 yıldızlı Elektro kılıç ustası olan Kuki Shinobu’dur. Shinobu, Arataki Çetesinin ayrılmaz bir üyesidir ve Inazuma’da yeteneği ve taktikleriyle tanınır.

Bu eşsiz karakterin hayranları, burada yeteneklerine ve oynanışı hakkında sızdırılmış bazı bilgilere gizlice göz atabilir.

Elemental Beceri: Kutsallaştırma Yüzüğü

Kuki Shinobu’nun Elemental Yeteneği, Kutsal Yüzüğü olarak bilinir ve kendisinin ve müttefiklerinin etrafında heyecan verici bir halka çağırmak için HP’sinin bir kısmını feda etmesine izin verir. Bu yüzük, yakındaki rakiplere Elektro hasarı verecek ve Shinobu’nun Maks HP artı sabit bir miktarına bağlı olarak HP’yi yenileyecektir.

Bu, sahadaki karakteri 12 saniyeliğine iyileştirirken aynı zamanda iyi hasar veren oldukça benzersiz bir Elemental Beceridir. Shinobu’nun bu beceriden aldığı hasar, mevcut HP’sinin %30’u kadardır ve onu maksimum sağlığının yalnızca %20’sine kadar götürebilir.

Hayranlar, Shinobu bu yıl içinde piyasaya çıktığında bu yeteneği takımlarında test etmek isteyecekler.


Elemental Patlama: Goei Narukami Kariyama Ayini

Kuki Shinobu’nun Elemental Patlaması, onun, Maks HP’sine bağlı olarak, etki alanı içindeki rakiplere sürekli Elektro hasarı veren bir bölge oluşturan, kötü, tiksindirici bir bıçağı yere saplamasına neden olur. İki saniye sürer ve Shinobu’nun Maks HP’sinin makul bir kısmını hasar olarak verir.

Shinobu, Maks HP’sinin %50’sine eşit veya daha azken patlamasını kullandığında, patlama üç saniye sürer ve daha da fazla hasar verir. Bu Elemental Patlama, düşmanlara makul miktarda hasar verebilir ve Amber’in patlamasına benzer şekilde çalışır.


Yayın tarihi

KUKI SHINOBU 2.7 OYUN SIZDIRIYOR //O ÇOK GÜZEL NE?!?!?!

Kuki Shinobu, Genshin Impact 2.7 11 Mayıs’ta çıktığında yeni 5 yıldızlı karakter Yelan ile birlikte piyasaya sürülecek. Shinobu.

4 yıldızlı bir karakter olarak, onu elde etmek Yelan’dan daha zor olabilir, bu yüzden oyuncular onun için bolca dilek hazırlamak isteyeceklerdir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/genshin-impact-kuki-shinobu-leaks-abilities-release-date-gameplay-video-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın