“Yeni Klopp veya Guardiola olabilir” – Ray Parlour, bir sonraki Manchester United menajeri olmak için tercihini açıkladı


Ray Parlor, Erik ten Hag’ın Manchester United menajeri olarak atanması halinde Jurgen Klopp ve Pep Guardiola’nın izinden gidebileceğine inanıyor. Hollandalı, Red Devils’in bir sonraki baş antrenörü olmak için can atıyor. ESPN kulübün randevusunu tamamladığını bildiriyor.

Parlor, on Hag’ın son yıllarda Premier Lig’e hakim olan Guardiola ve Klopp kadar iyi olabileceğine inanıyor. Söyledi TalkSPORT:

“En önemli şey doğru menajeri bulmaktır. Ellerinde (Erik) on Hag varmış gibi görünüyorlar, bence bu, kulübünüze girmek için gerçekten iyi bir menajer. Ajax’ta gerçekten iyi iş çıkardı. Oynama biçimleri oldukça heyecan verici, bu yüzden bu tarzı belki Manchester United’a getirmeye çalışacağını düşünüyorum.”

Ajax teknik direktörü, PSG’den Mauricio Pochettino ile United işi için iki kişilik bir yarışta. O tarafından rapor edilir Telgraf Birleşik kamptaki hayranlarının adil payına sahip olan Arjantinliyi gasp etmek.

Parlor, ikisi arasında seçim yaparken on Hag ile gideceğini belirtti ve şöyle dedi:

“Dürüst olmam gerekirse Ten Hag ile giderdim. Ona bir şans verirdim. Kim bilir, yeni (Jurgen) Klopp veya (Pep) Guardiola olabilir. Sonrası tüm kulübün büyük bir revizyonuna kaldı. Sadece ilk takım değil, akademi ve Manchester United’da olan her şey.”

“Gerçekten yeniden başlamalısın. Manchester City ve Liverpool’a bir gün daha yakın olacaklarsa, ileriye dönük bir planları olmalı.”

?? “Ten Hag’a giderdim (Pochettino’nun üzerine). Yeni Klopp ya da Guardiola olabilir!” ? “Eğer #MUFC yakınlaşmak istiyorum #MCFC veya #LFC, büyük bir planları olmalı!” Ray Parlour, Erik ten Hag’ın kulübe katılması için Man Utd’nin büyük bir plana ihtiyacı olduğuna inanıyor. ✍️


Manchester United, Erik ten Hag’ın yaklaşan atamasıyla sezonu zirvede bitirebilir.

Manchester United şu anda dördüncü sıradaki Tottenham'ı üç puan geride bırakıyor.
Manchester United şu anda dördüncü sıradaki Tottenham’ı üç puan geride bırakıyor.

Red Devils son derece hayal kırıklığı yaratan bir sezon geçirdi. Tüm kupa müsabakalarından çıktılar ve Premier Lig’de dördüncü sırayı almak için zorlu bir mücadeleyle karşı karşıyalar.

İlk dörtte bitirmeyi başaramazlarsa, United on Hag’a United kariyerine Şampiyonlar Ligi’nde başlama fırsatı sunamayacak. Ancak bu Hollandalıyı caydırmış gibi görünmüyor.

Erik ten Hag, Man United’dan mevcut ve gelecekteki transfer stratejisine %100 dahil olmasını istedi: yeni sözleşmeler, gidenler, yeni sözleşmeler. ? #MUFC Ten Hag bunu Man United’ı yeniden inşa etmek için “kilit nokta” olarak görüyor – yeni transferler onun fikri ve kulüp projesi için tamamen mükemmel olmalı.

Old Trafford’dan gelen haberler, 52 yaşındaki oyuncunun yeni patronları olduğunu doğrulamanın eşiğinde. Yeni bir koçun gelişinin ardından pek çok takımın yaşadığı yeni menajer ‘zıplama’, mücadele eden taraflara her zaman fayda sağlamıştır.

Hollandalı koçun yaza kadar katılmamasına rağmen, United, son derece saygın bir menajerin devralmaya hazır olduğunu bilerek sezonu yüksek bir seviyede bitirebilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-he-new-klopp-guardiola-ray-parlour-names-choice-become-next-manchester-united-manager?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın