Yeni Genshin Impact x Pizza Hut işbirliği önümüzdeki ay, Eula ve Amber promo art yüzeyleri için onaylandı


Genshin Impact’in bazı beklenmedik ortaklarla işbirliği geçmişi var ve yine şaşırtıcı bir şirket popüler RPG ile ortaklık kurdu. En son Genshin canlı yayınına göre, oyun Çin’deki Pizza Hut ile ortaklık kuracak ve oyun, olayın anısına birkaç özel yemek alacak.

Hayranlara oyunun Kentucky Fried Chicken ile önceki işbirliğini hatırlatabilir ve bu işbirliği daha çok aynı gibi görünüyor. Oyuncular bu şaşırtıcı geçişi buradan öğrenebilir ve Pizza Hut x Genshin Impact ortak çalışmasından daha fazla içerik görebilir.


Pizza Hut x Genshin Darbe Çin’de gerçekleşecek işbirliği

YENİ BİR GENSHIN IMPACT X PİZZA HUT İŞBİRLİĞİ İŞLERİ! EULAMBER ÖZELLİKLE

Genshin Impact’in en son işbirliği, popüler pizza restoran zinciri Pizza Hut ile oldu ve tanıtım sanatında hem Eula hem de Amber’i içeriyor. Pizza zincirinin hayranları, görünüşe göre, gerçek Pizza Hut lokasyonlarında sınırlı süreli bazı ürünleri ve KFC’nin Wings of Feasting gibi olası oyun içi öğeleri satın alabilecekler. Oyunun Kentucky Fried Chicken ile önceki işbirliğinin hayranları, oyuna eklenen yeni tarifler ve diğer öğelerle benzer bir etkinlik düzenini tanıyacaklar.

Genshin Impact, Çin’de Pizza Hut ile işbirliği yapıyorResmi olarak henüz açıklanmadı, bu yüzden dikkatli olun#GenshinImpact

Ne yazık ki küresel oyuncular için, bu işbirliğinin şu anda Çin bölgesi ile sınırlı olduğu ve yaklaşmakta olan Genshin geçişine yalnızca Çin’deki restoranların katıldığı görülüyor. Bu, KFC geçişini yansıtıyor ve öğelerin dağılımı muhtemelen aynı olacak, yurtdışındaki hayranlar öğelerin tekrar gelmesi için bir yıl kadar beklemek zorunda kalacak.

Tanıtım resimlerine dayanarak, oyuncular sanatta görünen çeşitli içecekler, tatlılar ve garnitürlerle oyuna epeyce yeni gıda maddesinin eklenmesini bekleyebilirler. Oyuna muhtemelen bazı pizza tarifleri de eklenecek ve oyunculara en sevdikleri karakterler için lezzetli bir şeyler yaratabilecekler. Bu tarifler muhtemelen çok fazla HP iyileştirecek ve hayranlar eklendiklerinde onları kaçırmak istemeyecekler.

Tanıtım resminde Amber ve Eula yepyeni kıyafetlerle yer alırken, bu görünümlerin oyuna gelmeleri pek olası değil. Ne yazık ki, Genshin Impact şu anda oyunun estetiğine uyan ve mevcut olaylara uyan görünümler yapmaya odaklanmış görünüyor, bu nedenle bunun gibi çapraz geçiş görünümleri oldukça uzakta görünüyor. Yine de bu fan tasarımı, görünümlerin çok çekici görünmesini sağlıyor ve birçok hayran, yapabilseydi onları alırdı.

genshin sızıntılarıPIZZA HUT COLLAB … geçmişe dönüşler alıyor 😢

Bu yeni etkinlik Çin’de Ağustos ayında başlayacak ve muhtemelen bir ay kadar sürecek. Hayranlar, zamanla daha fazla bilginin ortaya çıkmasıyla birlikte ortak çalışma için çok sayıda resmi sanat eserinin yayınlanmasını dört gözle bekleyebilirler. Bu işbirliği muhtemelen özel bir denizaşırı etkinlik olarak kalacak, ancak en azından topluluğun geri kalanı daha sonra tarifleri alabilecek.


Genshin Impact’in en son işbirliği, oyuna yeni tarifler ve daha fazlasını getiren Pizza Hut ile şaşırtıcı bir geçiş.


Siddharth Satish tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/new-genshin-impact-x-pizza-hut-collab-confirmed-next-month-eula-amber-promo-art-surfaces?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir