Yeğeni tarafından Ricky Martin aleyhindeki iddialar olarak açıklanan ‘Livin la vida loca’ anlamı interneti şok etti


Ricky Martin aleyhindeki son iddialar, şarkıcı-söz yazarı, yeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile uygunsuz bir ilişkiye sahip olmakla şok edici bir şekilde suçladı. Bu, bu ayın başlarında internette ortaya çıkan aile içi şiddet suçlamalarının ardından gelen yeni bir gelişme.

Yeni suçlama, iddiaların Martin’in 21 yaşındaki yeğeninden geldiğini iddia eden İspanyol haber portalı Marca tarafından bildirildi. Yayın ayrıca şarkıcı ve yeğeninin yedi aydır bir ilişki içinde olduğunu iddia etti. Söylentilere göre, iddia edilen ilişki iki ay önce sona erdi.

Bu ensest iddialarının doğru olduğu kanıtlanırsa, Martin’in Porto Riko’daki yerel yasalara göre 50 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalmasına neden olabilir.


Ricky Martin’in temsilcisi iddialar hakkında ne dedi?

Ricky Martin’in neden trend olduğuna bakmayın. Bilmediğiniz için daha mutlusunuz. Şimdi bazılarınız, “Ben halledebilirim. Bakacağım ve iyi olacağım.” İyi olmayacaksın. yapma. Twitter’ı kapatın, oturumu kapatın ve hayatın tadını çıkarın. Sana yalvarıyorum.

Marca’nın iddiayı bildirmesinin ardından Ricky Martin’in avukatı, şarkıcıyı bu tür eylemlerde bulunmakla suçlayan kişiyi sert bir şekilde eleştirdi. Temsilcileri DailyMail.com’a şunları söyledi:

“Ne yazık ki, bu iddiayı ortaya atan kişi, zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Ricky Martin, elbette, yeğeniyle hiçbir zaman cinsel veya romantik bir ilişkiye girmedi – ve asla olmayacak.”

Temsilci ayrıca şunları ekledi:

“Bu fikir sadece doğru değil, aynı zamanda iğrenç. Hepimiz bu adamın acilen ihtiyaç duyduğu yardımı almasını umuyoruz.”

Marca’ya göre, Ricky Martin’in ağabeyi, rock şarkıcısı Eric Martin, kurbanı yeğenleri Dennis Yadiel Sanchez olarak tanımlamıştı. Ancak, 61 yaşındaki adamın Sanchez’i Martin’in iddia edilen istismarının kurbanı olarak tanımlamasının bağlamı belirsiz. Şu an itibariyle, kardeşlerin hiçbiri Martin ve yeğenini çevreleyen son iddialara değinmedi. Ayrıca, söz konusu temsilcinin ifadelerinin Eric Martin’i hedef alıp almadığı da bilinmiyor.

Bu arada, Ricky Martin, Temmuz ayı başlarında kendisine yönelik önceki aile içi şiddet iddialarını ele almıştı. 50 yaşındaki Porto Rikolu bir Twitter gönderisinde şunları yazdı:

“Hakkımda verilen koruma kararı tamamen asılsız iddialara dayanmaktadır, bu yüzden beni karakterize eden gerçekler ve onurlu bir şekilde yargı yoluyla cevap vereceğim. Devam eden bir hukuki mesele olduğu için şu anda ayrıntılı açıklamalar yapamam. sayısız dayanışma mesajı için minnettarım ve onları tüm kalbimle alıyorum.”


Netizenler, Ricky Martin’in yeğeniyle ilişkisi olduğu iddia edilen suçlamalara tepki gösterdi

Ricky Martin’in Vida Loca’yı çok ileri götürdüğünü öğreniyorum:

İddiaların ardından, bir grup Twitter kullanıcısı, gelişmeyle ilgili şoklarını ifade etmek için platforma çıktı. Hatta bazıları Martin’in 1999 hit parçasına atıfta bulunarak durumla alay etti. Yaşayan Vida Loca. Şakalar, şarkının kabaca “Livin’ the Crazy Life” olarak çevrilen İngilizce adıyla ilgiliydi. Çeviriyi, 21 yaşındaki yeğeniyle uygunsuz ve yasadışı bir ilişki kurmakla suçlanan Martin’in mevcut durumuna benzettiler.

Bazı tweetler daha da şaka yaptı ve şarkıcının parçanın versiyonunu kabul etmeyi reddetti. Bunun yerine, tanıdılar Yaşayan La Vida Loca 2004’lerde Eddie Murphy ve Antonio Banderas’ın karakterleri tarafından söylenen parça Şrek 2. Birkaç tweet, bu iki yıldızı daha önce bahsedilen parçanın yaratıcısı olarak şaka yollu bile selamladı.

biri bana livin la vida loca ricky martin’in ensestten 50 yıl hapis yatacağını mı söyleyecekti yoksa bunu kendi başıma mı bulmalıydım

Ricky Martin’in neden trend olduğunu öğrendikten sonra, Livin La Vida Loca şarkısının artık ona ait olmadığını söylemek istiyorum, bundan sonra bu şarkının arkasındaki gerçek şarkıcılar Donkey ve Puss in Boots.

Ricky Martin, 21 yaşındaki yeğeninin fahişesinde 7 aydır Livin La Vida Loca mıydı?!

Sayın yargıç, müvekkilim sadece vida yerinde yaşıyordu. twitter.com/popbase/status…

Livin la vida loca artık yepyeni bir anlam kazandı twitter.com/popbase/status…

Ricky Martin’in Livin La Vida Loca ile kastettiği şeyin “takip, aile içi şiddet ve ensest” olmasını hiç beklemiyordum. 🥴😭

livin’ la vida loca şarkı söylemek asla aynı olmayacak twitter.com/PopBase/status…

Ricky Martin, istediği herhangi bir eşcinselin yanına lanet edebilirdi ve yeğeni için mi gitti?! Kim bilebilirdi ki, bunca yıldır onun gerçekten la vida loca’da yaşıyordu. BEN-

livin’ la vida loca’nın GERÇEK yazarlarına sesleniyorum twitter.com/PopBase/status… https://t.co/167FNWfkqp


Şu an itibariyle, Martin’in yeğeniyle iddia edilen ilişkisine ilişkin suçlamalar doğrulanmadı. Ne Porto Rikolu kaynaklar ne de yeğeni Dennis Yadiel Sanchez iddialara yanıt vermedi.


Mohini Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/livin-la-vida-loca-meaning-explained-allegations-ricky-martin-nephew-leaves-internet-shocked?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir