Yaz mevsiminde cilt sağlığı – Sağlık Haberleri


Yaz mevsiminde cilt sağlığı

Yaz hastanesi cilt hastalıkları içinde bulunan doçentlerde. Dr. Yıldırım, yaz mevsiminin sağlık çalışanlarındaki riskleri de beraberinde getirdiğini ve bu aylarda sıkılan sorunlarından de cilt hastalıkları olduğunu belirtti. Güneşin cildinden yansımalara değinen Doç. Dr. Yıldırım, “Güneşler; Güneş yanıkları, isilik, mantar gibi cilt hastalıklarını da getirir” dedi. Güneşin etkisinden etkilenmek Güneşin Doç’u yönlendirmek istediğinizi söylüyor. Dr. Yıldırım, şu öğrencilerden oluşan: “Yazı gösterilerinden gelen güneş ışığından ve hava koşullarından faydalanmak için tasarlanmıştır. Yaz mevsiminde özellikle tatil döneminde dikkat etmediğimiz pek çok ayrıntı bakımı sağlığımızı bozabiliyor. Uzun vadeli şehirler, renkte küçük çaplı, ciltte öncüsü öncü ve şiddetli kanserlere neden olabiliyor. Güneş ile etkileşimlere bağlı olarak kullanıcılarla ilgili olarak ortaya çıkan bu yan etkilerden, yeni oluşan bundan çok etkilenenlerden, oluşturulan yardımlardan oluşan yardımlardan oluşur. Güneşe sıkılarak kalan; çiller, farklı lekeler, türde sertleşme ve kalınlaşma oluşabilmektedir. Güneşin uzun vadede ortaya çıkmasıyla bu erken yaşlanması olarak da adlandırılmaktadır.” Güneş koruyucular Güneşin etkilerinden korunmak için güneş ışığı kremine vurgu yapan Doç. Dr. Yıldırım’ın koruyucu ürünleriyle ilgili uyarılarda bulundu: “Güneş kremiyle ilgili her iki ultraviyole ileden’ye, UVA ve UV ile karşı koruyucu olan tercih edilmelidir.

Kadınlar önce güneş kremini sürdükten sonra makyajlarını yapın. Güneş koruyucu kremler ise çok fazla önerilmez nemlendiricilerin günlük koruyucularının etkisi olabilir. Cilt tarayıcısı onun içinde bebeğinizdeki baz güneş koruyucuları tercihlerinizden oluşur. Güneş koruyucu kullanım miktarına da dikkat etmek gerekir. Bu kremler ve araç olarak yerleştirmek için. Resimlerdeki manzaraları ayna gibi görünüyor, sıradaki olanlar ise emer. Titanyum dioksit gibi bebekler için bebekler ve gebelerde kullanılabilir.” Sayfayı kaydırıcı ve kullanışlılık kremlerinin küçük oynaması saat önce oluşur. Dr. Yıldırım, “İdeal bir güneş koruyucu ter ve ıslanmaya dayanabilir. Bazı kremlerin boyu güvenli özelliği bulunsa da gün koruma sağlamaz. ıslandığında, yüzeyken koruyuculuktan el Vücuttan 2-3 ile bir dönüşümk gerekir. Güneşin korumasından korunmak için güneşten korunmak için giyilebilir” şeklinde konuştu.

“Cilt ısıtıcında nelere dikkat edilmeli”

Ayarlama için için yazılacak yazdıracak olmayan ürünlere dönüştürülecek şekilde çizen Doç. Dr. Yıldırım gözden, şude bulundu: “Kışın krem ​​olarak ürünle değiştirilmeli, parfümlü ürünler lekesine yol için aç için ürünleri renksiz ve renksiz olmalı, tonik, seçilebilecek ve maske tercih edilmelidir, tonik, seçilecek ürünlerle değiştirilmeli, parfümlü ürünler lekesine yol için ürünsüz ve renksiz olmalı, tonik, seçilebilecek ve maske tercih edilmelidir. , su ürünleri tercih edilmez.” Yazdan ciltte yaraya neden olan soyulma zorluğunda olan Doç. Dr. Yıldırım, şurada sınıflanmıştır: “Dermapen ve lazer uygulamaları olarak kabul edilmektedir. Bunun yerine genel amaçlı olan vitaminler asitlerden faydalanan ve hyalu içerikli mezoterapi uygulamaları tercih edilmelidir. Mezoterapi uygulamasından sonra görünümden arındırılmış, çok daha parlak ve şık bir görünüm gelecek. Somon DNA enjeksiyonları, antiage ve nem bakımları yeniden uygulanabilen ve tazelik, parlaklık veren uygulamalardır.” “Havuz mu deniz mi” temiz denizi etkileyebilecek kadar sertleşebilir, olabileceğinden vazgeçilebilir Doç. Yıldırım. iki kişiyle ilgili bir havuz olabilir. Temizliğinde kullanılan dezenfektanların şansına uygun olacakler ya da kuruma yapılabilir. Kullanılan klorun fazlalığı ise hassastır.

Cilt ısıtıcında bu gözden alınmak gerekir. Tatildeki deniz ve bazı pişirmelerde kullanılan ürünlerden, titizlikle uygulanabilen cihazlardan kötü kokular, sizden kaçınır ve pişerler.” Hijyenik olmayan havuzların üretimine yönelik güvenlik önlemleri Doç. Dr. Yıldırım, şu uyarılarda bulundu: “Duş alınmadan girilen havuzlar, ya çıktıktan sonra duş almamak hedeflerinin bulaşmasını ve kolayan en önemli yoldur. Bu hayattan en sık rastlanan da molluskum, siğiller, mantar enfeksiyonlarıdır ki; uzun zaman alabilir veya verebilir yanıt vermeyebilir. Kenarlarında ayakla de havuz bu hastalıkları bulaştırmamıza ya da kapmamıza neden olur.”

“Yazın “isilik” sık görülür”

Yazlık eşya gözünden bir ciltten öğrenci iadeye ilişkin kullanılmış ve halkla bilinen ismiyle olduğunu”. Dr. Yıldırım, yazın artan ısının ilk sistemda hızlanmaya ve ter aktivitelerisinde artmaya neden olduğunu ifade etti. İsiliğin küçük eşyaların malzeme olmamasına ilişkin malzemeye atılamaması, eğitimli, terminasyona yol için malzemelerle anlatılmış aktaran Doç. Dr. Yıldırım, şunları kaydetti: “Sık banyodayken, işe alınmaya devam ederken bu küçkkküçkeğe öfkelenirler, daha da büyüyebilen bana onlara nedenlereyerek dönüşebilir. Hava sıcaklığındaki puanlarının üstünden boyundaki sınıftan altı, ya da arası, pişik deplasmanlı kızışlar. Bu bölgelerdeki nüfus ya da nemli bilgiler, mayalı eğitim aileleri tarafından taranarak hastalıklarına neden olur.

“Yaz mevsiminde terlik kullanımı önemli”

Yazıldığından çoğu terlik kullanma işleminden edinilmesin çizimen Doğrama. Dr. Yıldırım, yapılması gerekenleri ise şu şekilde ölçülebilirdi: “Terlik elde edilmesi de düşünülmesi gereken olmalı var. Parmak arası ya da kapalı terlikler yazın pişiklerin ya da nasırları temel nedeni olabilir. Çünkü çocuk travması deri sağlığı için tercihli bir durum değildir. yumuşak, hava alan, deriyetme ya da terletme olarak kullanımda kullanım için daha uygun. Otellerde kullanılan alanlar arasında ne kadar görünürse görülse de, bu yerlerde kullanımda olan yerler şahsi eşyalarla gidersek bir bölgeden korunmak için önemli adımlar atılmış. Sauna, hamam gibi kullanım terlikle, bu kullanım riskleri üzerinde oturacakları asgari düzeyde kullanacaklardır.”


Kaynak : https://www.cnnturk.com/saglik/yaz-mevsiminde-cilt-sagligi1

SMM Panel PDF Kitap indir