“Yargılamaktan daha iyi” “Buck en yüksek seviyedir”


2022 sezonunun üçte biriyiz ve Minnesota Twins’in dış saha oyuncusu Byron Buxton gibi oyuncular kesinlikle çılgın rakamlar veriyor. New York Yankees süperstarı Aaron Judge’ın 60’tan fazla sayıya ulaşma hızı dışında, Buxton 2022 Amerikan Ligi MVP’si için meşru bir dava açıyor.

2015 yılında lige girdiğinden beri geçmişte sakatlık sorunları yaşamasına rağmen harika bir oyuncu oldu. Orta saha oyuncusu 2017’deki kariyerinde sadece bir sezonda 100’den fazla maç oynadı. Geçen sezon, oynadığı sadece 61 maçta, Buxton .306’ya ulaştı ve 19 ev koşusu yaptı. Bu kadar kısa zaman dilimlerinde bile, Buxton gerçek bir MLB süperstarı olduğunu gösterdi.

Bu sezon Byron Buxton için farklı görünüyordu. Şu ana kadar oldukça sağlıklı görünüyor, şu anda 46 maçta oynuyor. Bu oyunlarda, Buxton’ın halihazırda 18 iç saha koşusu var ve .600’de .592’de sadece utangaç bir şekilde duruyor. Ayrıca, Minnesota Twins’i AL Central’da 36-27’lik bir rekora taşıdı. Bunu Altın Eldiven kalibreli saha vuruşuyla eşleştirin ve kesinlikle 2022 AL MVP’si için yarışıyor.

Sadece Haziran ayında, Byron Buxton’ın zaten yedi ev koşusu ve 1.402 OPS’si var. AL MVP konuşmasında insanların Buxton’ın adından bahsetmeye başlaması şaşırtıcı değil. Birçok taraftar, Buxton’ın ödül için bir dava açabileceğine inanıyor ve bunu sosyal medyada duyurdular.

Taraftarlar Byron Buxton’ın bu yıl AL MVP’yi kazanabileceğine inanıyor

Birçok çevrimiçi hayran, Buxton’ın bu yıl Aaron Judge’dan daha iyi olduğuna inanıyor. Bu zor bir başarı olsa da, Yargıç dört farklı hücum istatistiğinde tüm beyzbolun lideri olduğundan, Buxton’ın adı hala konuşulmayı hak ediyor. İşte taraftarların söyledikleri.

Buxton’ın şu anda ortaya koyduğu istatistiklerin abartıldığını ve sayılarının video oyunu sayılarına yakın olmadığını söyleyen insanlar vardı. Ayrıca Nisan ayındaki yavaş başlangıcından ve vuruş ortalamasının .253’te hala nispeten düşük olduğundan bahsettiler. Bununla birlikte, insanlar İkizlerin Haziran ayına göre sadece .500 olduğundan bahsettiler. Ancak, Haziran ayında 0,351’i vuruyor, bu yüzden bunu düzeltiyor gibi görünüyor.

Byron Buxton şu ana kadar harika bir sezon geçirdi ve şu anda haziran ayında kızışıyor. Bunu sürdürebilir ve sağlıklı kalabilirse, kesinlikle Aaron Judge ile birlikte AL MVP’de olacak.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/better-judge-buck-highest-level-mlb-fans-react-byron-buxton-s-video-game-numbers-makes-case-al-mvp?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir