“Yani Jordan Bahamalar’da böyle kötü kaçamaklar yaptı… Jordan’ı oynamak istiyorum, bunu yapıyorum”


Altın Küre ödüllü oyuncu İdris Elba Chicago Bulls efsanesi hakkında varsayımsal bir biyografi için Michael Jordan’ın farklı bir versiyonunu oynamak istedi. Elba, Jordan ile tanıştığı ve ona rolü teklif ettiği, ancak Asilliği tarafından reddedildiği zaman hakkındaki hikayeyi paylaştı.

Complex’in popüler YouTube programında “Spor Ayakkabı Alışverişi” ünlüler, pahalı ve ikonik spor ayakkabılar için alışveriş yaparken röportaj yapıyorlar. Videonun sonunda bir grup Yeezy ve Jordan satın alınacağından emin olabilirsiniz. En son konuk olan Elba, spor ayakkabılarından, Jordan ile olan etkileşiminden ve Christian Louboutin ile olan işbirliğinden bahsetti.

Elba, Jordan ile Bahamalar’da tanıştığı zamanın hikayesini hatırladı:

“Böylece Jordan Bahamalar’da böyle kötü kaçamaklar yaptı. … Bir grup insanı dışarı davet ederdi. Sanırım ben ve Gabrielle Union dışarı çıktık, bir filmin tanıtımını yapıyorduk. Sanırım öyle olabilirdi”Babamın Küçük Kızları’ ve Jordan Weekend’de olduğum için gaza bastım. … Hatta bir keresinde ona ‘seninle oynamak istiyorum’ dedim. ‘Hmm, henüz hazır değilim’ dedi. … Çok ciddiydim.”

Jordan’ı oynama konusunda farklı bir bakış açısına sahip olduğunu söyledi. NBA sahasındaki kişilik yerine iş adamının tarafını tasvir etmek istedi.

Elba, şöyle devam etti:

“Benim kafamda Jordan’ı oynamak basketbolcuyu oynamakla ilgili değil, iş adamıyla ilgiliydi. O çok zeki bir iş adamı, gerçekten zeki. Ve hayırsever olarak yaptığı işler konuşulmuyor, ama insanlar işi anlamıyor. Önemsiyor, çok iş yapıyor.İşte burada ima ediyordum.

“Jordan’ı oynamak istiyorum, bunu yapıyorum. ‘Henüz bu hikayeye hazır değilim’ dedi.”

Elba, basketbolcu yerine iş adamı olarak Jordan rolünü oynamak istedi. Elba ne yazık ki düşürüldü, ancak bir umut ışığı var çünkü Jordan bu fikri tamamen reddetmedi. MJ şu anda insanların onun bu versiyonunu görmesine hazır değil, gelecekte Elba’nın onu oynaması ihtimali var.

Michael Jordan imzalı ikonik bir basketbol kartı müzayedede 1 milyon dolara mal olabilir

Michael Jordan, 1998 NBA Finalleri'nin 6. maçında
Michael Jordan, 1998 NBA Finalleri’nin 6. maçında

Michael Jordan’ın 1998 NBA Finalleri’nin 6. maçındaki “The Shot”ı, kariyerinin en ikonik anlarından biridir. Karl Malone liderliğindeki Utah Jazz bir sayı öndeyken, Byron Russell’ı bir crossover ile ayağa kaldırdı ve maçı kazanan jumper’ı 5.2 saniye kala kaybetti. Chicago Bulls’un 87-86 galibiyetinde altıncı şampiyonluğunu sağlamak için katılan her Utah taraftarının kalbini kırdı.

1999 yılına ait imzalı bir kart açık artırmada satıldı. Altın Müzayede 240.000 dolara ve bir açık artırmada bir milyon dolardan fazla alması bekleniyor. 1999-00 Üst Güverte “Son Kat” olarak adlandırılan benzersiz parça, keskin koyu mavi mürekkeple Jordan’ın imzasını taşıyor. Orijinalliğini garanti etmek için kartın arkasında bir tebrik notu var.


canlı anketCANLI ANKET

S. Idris Elba, Michael Jordan’ı oynamayı başarabilir mi?

şimdiye kadar 3 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi

yorum simgesi1 yorum