“Ya Şampiyonsun ya da değilsin”


AEW yıldızı Shawn Spears, Toni Storm’un Full Gear 2022’deki maçının sona ermesinin ardından gözle görülür şekilde üzgündü.

Etkinlik sırasında Jamie Hayter, terfinin Kadınlar Şampiyonası için eski oda arkadaşıyla karşı karşıya geldi. İngiliz sansasyon, unvanı Storm’dan almak için devasa bir kemente (Haterade) vurarak düşünülemez olanı yaptı.

Bununla birlikte, Thunder Rosa şu anda çizgisel AEW Kadınlar Şampiyonası’nı elinde tuttuğu için unvan yalnızca geçici olarak verilmiştir. La Mera Mera sakatlandı ve eski WWE Superstar’ı tarafından kazanılan All Out için dört yönlü bir ara şampiyonluk maçı planlandı.

Twitter’da Spears, Hayter’ın yeni kazandığı unvan için neden hala geçici bir etiket olduğu konusunda şaşkına döndü. Başkan, koşullar ne olursa olsun sadece bir şampiyonun olması gerektiğini açıkça belirtti.

Spears, “Bu ‘geçici’ şeyler saçmalık. Ya Şampiyonsun ya da değilsin,” diye tweet attı Spears.

Sansürsüz tweet’e göz atın burada.

VE YENİ 🏆Jamie Hayter, Toni Storm’u yenerek @AEW Geçici Kadınlar Dünya Şampiyonu

Hayter’in bayanlar şampiyonasını birleştirmek ve Tony Khan liderliğindeki şirkette gerçekten en iyi kadın güreşçinin kim olduğunu belirlemek için hemen Rosa’ya meydan okuyup okumayacağını görmek ilginç olacak.

Bu yılki Full Gear’ın sonuçlarına göz atın burada.


Jamie Hayter’ın Tartışmasız AEW Kadınlar Şampiyonası için Thunder Rosa ile karşılaşmasını ister misiniz? yorum bölümünde Ses kapalı.

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen Ashvinkumar Patil
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-you-re-either-champion-you-re-not-top-aew-star-goes-fiery-rant-following-toni-storm-s-loss-full-gear?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir