Xbox Game Pass için en çok beklenen 5 oyun


Son Xbox & Bethesda Games vitrininden bu yana, Xbox Game Pass heyecanı hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Abonelik hizmeti, son iki yılda oldukça fazla trafik gördü ve daha fazla oyunun piyasaya sürüldüğü gün kütüphaneye eklenmesiyle.

Bu sefer Xbox ve Bethesda, 2022’de daha birçok Day One sürümünün çıkacağı, Game Pass hizmeti için öngörülebilir gelecek için çeşitli oyunlar açıkladı. Yeni sürümlerin yanı sıra, diğer birçok eski oyun da Önümüzdeki birkaç ay içinde hizmet.

Bu noktada Game Pass’e giden milyonlarca oyun var gibi görünse de, çok aranan birkaç oyun var. İşte yakın gelecekte Xbox Game Pass’te piyasaya sürülecek olan bu oyunlardan beşi.

Not: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.


Oyuncuların ellerine geçmek için bekleyemeyecekleri 5 Xbox Game Pass girişi

1) Kişi 5

youtube kapağı

Xbox vitrin etkinliğinden yapılan son duyuruya göre, Persona serisi nihayet Game Pass aracılığıyla Xbox’a geliyor, bu açıkça JRPG hayranları için harika bir haber. Persona, sosyal simülasyonla serpiştirilmiş zindan paletli segmentlerini birleştirerek, türünün en iyilerinden bazılarını sunar.

Dizi genellikle, olası kötü adamların ruhuna sızabilen ve kişiliklerini kullanarak tezahürlerle savaşan bir grup genci takip eder. Eşzamanlı olarak, sosyal bölümler farklı NPC ortaklarıyla bağ kurmaya odaklandı ve ayrıca daha büyük anlatıya geçti.

Xbox etkinliği sırasında, fragmanda en yeni Persona oyunlarından üçü yer aldı ve çeşitli oynanış ve hikaye öğelerini vurguladı. Persona 3 ve 4 de yakın gelecekte Game Pass’e gelecekken, Persona 5 ilk olarak 21 Ekim 2022’de çıkış yapacak.


2) yiğit

youtube kapağı

Riot Games, bu yıl ürünleriyle kesinlikle büyüyecek ve Game Pass’te yalnızca PC ve mobil kullanıcılar için bir avuç oyun yayınlayacak. Bu oyunlar arasında League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve en önemlisi Valorant.

Çok çeşitli karakterleri olan çok oyunculu kahraman nişancı oyunu Game Pass’e 2023’te geliyor ve hayranlar bundan daha heyecanlı olamazdı. Valorant teknik olarak oynaması ücretsiz bir oyun olsa da, Xbox Game Pass’ta, genellikle kişinin ödemesi gereken kilidi açılmış içerikle birlikte verilecektir.

Valorant, gelecekte oyuncuların ne tür bir maç oynadıklarına bağlı olarak puan kazanmaları gereken 5v5 bir maçta karşı karşıya geldikleri bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, standart bomba imhası Derecelendirilmemiş, Ölüm Maçı vb. dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda mod sunar. Game Pass’te, ek ücretli kozmetikler ve ekipmanlarla birlikte tüm Temsilcilerin kilidi en başından açılacaktır.


3) Veba Masalı: Ağıt

youtube kapağı

Plague Tale: Innosense by Asobo Studio, oyuncuların kardeşi Hugo ile birlikte on dördüncü yüzyıl Aquitaine, Fransa’da bir yolculuğa çıkan Amica de Rune’un kontrolünü ele geçirdiği üçüncü şahıs bir gizli oyundur. Oyun, kötü insanların Amica’nın koruması gereken Hugo’yu yakalamak için dışarı çıktığı Kara Veba sırasında gerçekleşir.

Plague Tale: Requiem olarak bilinen ve Amica ve Hugo’nun bir kez daha fare istilasına uğramış sokaklara girdiğini gören devam filmi için tam bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman, Amica’nın bir kez daha yanında kardeşiyle birlikte Fransız Engizisyonu askerlerine gizlice yaklaştığını gördüğünde gizlilik geri döner.

Oyun yeni bölgelerde geçecek ve kardeşlerin denizleri aşıp bir sırrın ortaya çıkmayı beklediği bir adaya gittiklerini görecek. Oyun, kesin bir tarih açıklanmamasına rağmen, herhangi bir gecikme haberi olmadan 2022’de piyasaya sürülecek. Lansman gününde Game Pass’te olacak.


4) Çakmaktaş: Şafak Kuşatması

youtube kapağı

Geliştirici A44’ten bu yepyeni IP, 2023’ün başlarında Xbox konsollarına ve PC’lere gelecek bir aksiyon-macera RPG’sidir. Flintlock: The Siege of Dawn, fantazi macera oyununda, oyuncuların tanrıları öldürmeye çalışan Nor Vanek’in kontrolünü ele geçirdiğini görüyor. bazı ilginç dövüş ve geçiş mekaniği özellikleri.

Xbox ve Bethesda Games Showcase sırasında piyasaya çıkan fragmandan bu oyun, orta çağ ve endüstriyel dönemlerin bir karışımında bir fantezi açık dünya ortamını gösterdi. Oyun, bir balta ve tabanca ile yakın muharebe saldırısının yanı sıra büyülü yetenekler ve büyülerin kullanımı yoluyla menzilli dövüş de dahil olmak üzere çeşitli savaş seçeneklerine sahiptir.

Oyuncuya, ana karaktere fragmanda görülen çeşitli yetenekleri vererek yardımcı olan Enki adındaki duyarlı bir yaratık tarafından yardım edildiği görülüyor. Enki ayrıca, oyuncuya uçuş veya havadan atılma yeteneği vererek dünyayı dolaşmasına yardımcı oluyor gibi görünüyor. Bu oyun Birinci Günden itibaren Game Pass’te mevcut olacak.


5) küçümseme

youtube kapağı

Scorn, Ebb Software tarafından geliştirilen ve Kepler Interactive tarafından yayınlanan yaklaşan bir hayatta kalma korku oyunudur. HG Geiger’in görüntülerinden büyük ölçüde esinlenmiştir ve yabancı bir dünyada yer almaktadır. Oyuncular, anlatıyı ortaya çıkarmak için keşfetmeleri gereken tanıdık olmayan bir ortamda insansı bir yaratığı kontrol edebilirler.

Oynanış görünümüne bakılırsa, bu oyun korku medyasını sevenler için, özellikle de oyundaki hareketler için bir zorunluluktur. Yabancı franchise. Birinci şahıs olarak oynanan oyun, oyunculara organik görünümlü koridorlarda ve açık alanlarda yol alırken düşmanca tehditlerle savaşmak için garip bir biyomekanik silah çeşitliliği sunar.

En son yeni bir oyun fragmanı içeren en son Xbox & Bethesda etkinliğinde sergilenen Scorn, PC için 21 Ekim 2022’de piyasaya sürülecek ve bir süreliğine yalnızca Xbox Series X’te mevcut olacak. Yayınlandığı günden itibaren Game Pass’te mevcut olacaktır.


S. Xbox Game Pass abonesi misiniz?

şimdiye kadar 0 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/5-anticipated-upcoming-games-xbox-game-pass?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir