Xander Schauffele, Adare Malikanesi’nde JP McManus Pro-Am’i kazandı; Tiger Woods, The Open’dan önce ilerleme kaydetti | Golf Haberleri


Xander Schauffele, 36 delikli yardım etkinliğini 10’un altında ve Sam Burns’ün bir vuruş önünde bitirdi; Shane Lowry üçüncü sırada bitirdi ve Rory McIlroy 68’lik bir kapanış yaptı; Tiger Woods, 150. Açık’ın önünde geliştirilmiş 74 ile açılış raundunu 77 takip ediyor

Son Güncelleme: 05/07/22 19:53pm

Xander Schauffele, JP McManus Pro-Am'da tek seferlik bir zafer elde etti

Xander Schauffele, JP McManus Pro-Am’da tek seferlik bir zafer elde etti

Xander Schauffele, JP McManus Pro-Am’da, Tiger Woods, The 150th Open’dan önce geliştirilmiş bir performans sergilediği için, kablodan kabloya bir zafer kazandı.

Schauffele, Salı sabahı Adare Malikanesi’nde 70 yaş altı iki ile açılış gününde 64’lük bir parkur rekoru kırdı, üç kuşu yalnız bir öcü ile karıştırdı ve kulüp binası hedefini belirlemek için turunu 11 düz par ile kapattı.

Olimpiyat altın madalyası sahibi daha sonra, öğleden sonra dalgalarından herhangi birinin 36 delikli yarışmada toplamıyla eşleşip eşleşmediğini görmek için birkaç saat beklemeye bırakıldı ve İrlanda’daki hayır kurumları için para topladı ve Schauffele’nin puanı tek vuruşta bir zafer elde etmek için yeterli oldu.

Adare Malikanesi'ndeki JP McManus Pro-Am sırasında Tiger Woods, dünyanın eski bir numarası Jon Rahm'a golf vuruşu tavsiyesi alma fırsatını yakaladı!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adare Malikanesi’ndeki JP McManus Pro-Am sırasında Tiger Woods, dünyanın eski bir numarası Jon Rahm’a golf vuruşu tavsiyesi alma fırsatını yakaladı!

Adare Malikanesi’ndeki JP McManus Pro-Am sırasında Tiger Woods, dünyanın eski bir numarası Jon Rahm’a golf vuruşu tavsiyesi alma fırsatını yakaladı!

Sam Burns, son gün 65 yaş altı bir kartla dokuz altı ikinci bitirdi ve İrlandalı Shane Lowry 67’lik bir son turdan sonra üçüncü sırada bir vuruş daha yaptı.

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12646423/xander-schauffele-wins-jp-mcmanus-pro-am-at-adare-manor-tiger-woods-shows-progress-ahead-of-the-open

SMM Panel PDF Kitap indir