Wycombe 2 – 3 Cambridge Uİlk yarının yedek oyuncusu Jack Lankester’ın harika bir vuruşu, Cambridge’i Wycombe’da 3-2 League One zaferine taşıdı ve üst üste beş lig yenilgisini bitirdi.

25.dakikada sakatlanan Fejiri Okenabirhie yerini alan Lankester adlı oyuncuya imza attı ve U takımının Chairboys’un üç maçlık galibiyet serisini kısa kesmesine yardımcı oldu.

Cambridge, altıncı dakikada Joe Ironside’ın Harvey Knibbs’i arkaya atması ve forvetin uzak köşeyi güzel bir şekilde bitirmesiyle öne geçerek kötü formunu yalanladı.

Anis Mehmeti, Wycombe adına bir direkten direğe çarptı ve üstünlük kurmaya başladı ve 35. dakikada Lewis Wing’in iç savurduğu köşeye Sam Vokes kafayla girdikten sonra dengeyi sağladılar.

Tamamen oyunun akışına karşı, U takımı, Lankester’ın alanın dışından üst köşeye çarpıcı bir şut büktüğü ilk yarı durma süresinde liderliği yeniden ele geçirdi.

Lloyd Jones, Lewis Simper’ın köşesine dokunmak için tek başına kaldığında, ziyaretçiler çok ihtiyaç duyulan bir sonucu etkili bir şekilde imzaladılar, ancak Wing, Wycombe için durma süresinde saptırılmış bir çaba ile bir teselli sağladı.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/wycombe-wanderers-vs-cambridge-united/report/469120

SMM Panel PDF Kitap indir