WWE’nin Vince McMahon’u kovma olasılığı hakkında rapor edilen ayrıntılar


WWE Başkanı Vince McMahon şu anda büyük bir tartışmanın ortasında. Şimdi, şirketin onu serbest bırakma olasılığını not eden ilginç bir raporumuz var.

Dün gece, Bay McMahon’un ilişkisi olduğu iddia edilen eski bir çalışanla yaptığı 3 milyon dolarlık gizli bir anlaşma nedeniyle soruşturma altında olduğu haberi çıktı. Bu, güreş camiası arasında bir çok soruyu gündeme getirdi, bunların en büyüğü – WWE bu büyük skandalın ardından onu kovabilir mi?

En son Wrestling Observer Radio’da Dave Meltzer kayıt edilmiş Vince McMahon, WWE’nin yönetim kurulundaki oylama gücünün büyük bir çoğunluğuna sahip. Bu, yönetim kurulu istese bile onu kovamayacakları anlamına gelir. Meltzer ayrıca, bunun gerçekleşmesi durumunda Vince’in istifa etmesi veya istifa etmesi gerektiğini belirtti.

“Bunun bir başka yönü de yönetim kurulunun gücü var, ama Vince… Vince’in hissenin çoğunluğuna sahip olmamasına rağmen, Vince’in sahibi, hissenin kurulma şekli, Vince oy gücünün büyük bir çoğunluğuna sahip, yani İstifa etmesi gerekecek ya da Vince’i bırakacak dış baskı olmalı ki bu, dediğim gibi, ‘Her zamanki gibi bir iş, “dedi Dave Meltzer.


WWE’nin Vince McMahon aleyhindeki iddiaları takiben personele dahili mesajı

Bay McMahon, hayatı boyunca tartışmalara yabancı olmadı. WWE Başkanı, son iddiaların herkesin konuşmasına neden olduktan sonra bir kez daha mikroskop altında. Wrestlenomics’ten Brandon Thurston’a göre şirket, çalışanlarına aşağıdaki açıklamayı gönderdi. Yönetim Kurulu konuyu çok ciddi bir şekilde incelediklerini belirtiyor.

“Wall Street Journal, WWE hakkında bizim ve Yönetim Kurulumuzun ciddiye aldığı iddialarını içeren bir rapor yayınladı. Yönetim Kurulumuz tarafından başlatılan bağımsız soruşturmada tam olarak işbirliği yapıyoruz.”

WWE yönetim kurulu tarafından Vince McMahon’a yönelik soruşturma Nisan ayında başladı ve McMahon ve John Laurinaitis’e karşı görevi kötüye kullanma iddialarında bulunan eski WWE kadın çalışanlarına ilişkin önceki NDA’ları ortaya çıkardı. https://t.co/oPHuqBoHbZ

Bu skandalın bir bütün olarak Vince McMahon ve WWE üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olacağı henüz görülmedi. Genel beklenti, işin soruşturmanın sonuçlanmasına kadar her zamanki gibi devam etmesidir.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. WWE’nin Vince McMahon’u kovabileceğini düşünüyor musunuz?

şimdiye kadar 443 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi

tepki-emojitepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi5 yorum