WWE’nin Hell in a Cell planları hakkında olası spoiler


WWE Hell in a Cell’in bu Pazar akşamı, maç kartının çoğu RAW Superstars’dan oluşması planlanıyor. SmackDown’daki birden fazla şampiyonun etkinlikte unvanlarını savunmayacağı bildiriliyor.

Göre GüreşOyları, mevcut Tartışmasız WWE Takım Şampiyonları The Usos ve Kıtalararası Şampiyon Ricochet de etkinlikte yarışmayacak. Usos, kemerler için SmackDown’da Riddle ve Shinsuke Nakamura ile çarpışmaya hazırlanıyor.

Raporda ayrıca, potansiyel olarak Riddick Moss olarak geri dönebilecek olan Madcap Moss’un gösteride Happy Corbin’i üstleneceği belirtiliyor.

“Bugün 16:00 civarındaki son kontrolden itibaren, HIAC kartına Usos etiket başlığı veya Ricochet IC başlık maçı eklenmeyecek. Ancak iyi haber, yine de başka bir Riddick Moss – Happy Corbin maçının şov yapması planlanıyor.”

Daha önceki bir raporda, WrestleVotes, bir kaynak tarafından, şu anda Hell in a Cell etkinliği için reklamı yapılan SmackDown maçlarının eksikliğinin, kadrodaki bir iddianame olduğunu söylediğini açıkladı.

“Bu hafta sonları Hell In A Cell etkinliği için şu anda reklamı yapılan SmackDown maçlarının eksikliği çok şey anlatıyor. Bir kaynağın listedeki bir iddianame olduğunu söylüyor. “Marka bölünmesi” sona ermese de, tüm niyet ve amaçlar için vuruldu.”

Bugün 16:00 civarındaki son kontrolden itibaren, HIAC kartına Usos etiket başlığı veya Ricochet IC başlık eşleşmesi eklenmeyecek. Ancak iyi haber, yine de şovu yapmak için başka bir Riddick Moss – Happy Corbin maçı planlanıyor. twitter.com/wrestlevotes/s…

Mevcut Undisputed WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns’in de Hell in a Cell’de yarışması planlanmadı. Kıtalararası Ünvan’ın premium bir canlı etkinlikte savunulmasından bu yana bir süre geçti. Ricochet şu anda Gunther ile bir programda yer alıyor, bu yüzden iki yıldızın yakında unvan için çarpışması ihtimali var.


Şu ana kadar WWE Hell in a Cell için birkaç maç onaylandı.

Bu yılki etkinliğin maç kartı çoğunlukla RAW yeteneklerinden oluşuyor. Bianca Belair, Becky Lynch ve Asuka’ya karşı üçlü tehdit maçında RAW Kadınlar Şampiyonasını savunacak, Cody Rhodes, Seth Rollins in the Cell ve Bobby Lashley, 2’ye 1 handikap maçında Omos ve MVP ile karşılaşacak.

Gösteri için reklamı yapılan diğer maçlar arasında ABD Unvanı için Theory vs. Mustafa Ali, Kevin Owens – Ezekiel ve The Judgment Day – AJ Styles, Finn Balor ve Liv Morgan yer alıyor. Bu gece SmackDown’da bazı maçların karta eklenmesi yüksek ihtimal.


Eski WWE yıldızı Steve Maclin, Wrestling Showcase rakibinin kim olduğunu canlı yayında öğreniyor burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Bu yılki Hell in a Cell premium canlı etkinliği için heyecanlı mısınız?

Şimdiye kadar 54 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi

yorum simgesi1 yorum