WWE’nin Cody Rhodes’un tüm ameliyat sürecini filme aldığı bildirildi


WWE’nin eski Kıtalararası Şampiyonu Cody Rhodes’un tüm ameliyatını tanıtım amacıyla kaydettiği bildiriliyor.

Rhodes’un terfi ile ikinci görevi olağanüstüydü. WrestleMania 38’e döndüğünden beri Seth Rollins’e karşı bir dizi maçta yer aldı. Hepsini kazandı ve en son zaferi Hell in a Cell Premium Canlı Etkinliği’nde kazandı.

Ancak Amerikan Kabusu, hücrenin içinde yırtık bir pektoral tendonla savaştı. Vücudundaki morluklar görülebiliyordu, ancak vizyon sahibine karşı üçüncü zaferini elde etmek için tüm zorlukların üstesinden geldi. Olayın ardından Cody, dokuz ay boyunca onu ekarte eden bir ameliyat geçirdi.

Son bölüm hakkında konuşan Güreş Gözlemci RadyosuDave Meltzer, şirketin tüm operasyonu filme aldığını belirtti. Ayrıca, harekete geçmeden önce kullanmak isteyebileceklerini tahmin etti.

“Yapacaklarını bilmiyorum [WWE] Dokuz ay boyunca onun hakkında konuşun, bilirsiniz, her hafta televizyonda falan. Artık yapabilirlerdi. Tüm ameliyatı filme aldıkları için ameliyatla ilgili bir video özelliği yapmamaları ilginç. Sanırım belki bunu aylarca saklarlar. Aslında, geri döneceği zamana odaklanmak şu andan daha mantıklı çünkü şimdi yaptıkları hiçbir şey, gerçekten para kazanamıyorlar, çünkü, dokuz ay demek istemiyorum, ama beş ay, ne de olsa altı ay. [H/T Ringside News]

Dutch Mantell, Cody Rhodes’un dönüş tarihi hakkında yorum yaptı

Eski WWE kişiliği Dutch Mantell, The American Nightmare’in ne zaman harekete geçmesinin beklendiği konusunda yorum yaptı.

bu haftanın üzerinde Tahrik konuşması, Mantell Cody’ye şans diledi ve süperstar tahmininde yanıldığını kabul etti. Ayrıca Cody’nin, ekarte edildiği zamandan daha erken bir geri dönüş yapacağını belirtti.

Mantell, “Her neyse, ona iyi şanslar ve umarım başarılı olur. Sanırım dokuz aydan önce geri dönecek.” dedi.

Cody Rhodes artık kendini şirketteki en iyi bebek yüzlerinden biri olarak kabul ettirdi. Seth Rollins’i arka arkaya üç maçta mağlup ettikten sonra, dönüşünde dünya şampiyonluğu için mücadele edip edemeyeceğini göreceğiz.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-reportedly-filmed-cody-rhodes-entire-surgery-process?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir