WWE’nin bu gece SmackDown’da Bray Wyatt için planları hakkında Potansiyel Spoiler- raporları


Eski Universal Şampiyonu Bray Wyatt’ın WWE’deki ikinci görevi sürprizlerle doluydu. Eski Universal Şampiyonu henüz bir maçta mücadele etmese de, geçen ay Extreme Rules’da promosyona geri döndüğünden beri SmackDown’ın önde gelen bir üyesi oldu.

Eater of the World, önceki SmackDown bölümünde geri döndüğünden bu yana ilk kan davasını LA Knight’ın bir sahne arkası röportajı sırasında sözünü keserek başlattı. Wyatt, 40 yaşındaki çocuğa ne kadar ileri gitmek istediğini sormadan önce içindeki tüm öfkeyi ve öfkeyi görebildiğini belirtti.

Bununla birlikte, eski NXT yıldızı, Bray’in maskaralıklarına karşı hiç havasında değildi ve Bray ve Firefly Funhouse’daki kuklalarını eleştirdi. Bu, eski Evrensel Şampiyonun LA Knight’a kafa atmasına yol açtı ve bu da birçok kişinin iki yıldız için sırada ne olduğunu merak etmesine neden oldu.

Yakın tarihli bir rapor Mücadeleci Seçim blue brand’in bu haftaki baskısında WWE’nin Bray Wyatt için planları hakkında olası bir fikir verdi. Rapora göre, SmackDown kayıtlarında Wyatt’ın birkaç farklı maskesi var.

Bununla birlikte, WWE’nin çoğu zaman kullanılmayan pek çok şey getirdiğine dikkat edilmelidir.


Bray Wyatt, bu hafta WWE SmackDown’da Uncle Howdy ile karşılaşabilir

Eater of Worlds, LA Knight’ın yanı sıra, öncekini birçok kez kesintiye uğratan ve görünüşe göre Wyatt’ın karanlık tarafını kucaklamasını isteyen gizemli Howdy Amca ile de uğraşmak zorunda.

Sadece bir hatırlatma2 büyük Bray Wyatt / Howdy Amca bu geceye işaret ediyorDonnie Darko referansı bizi 18 Kasım’a ve Nirvana- The Man Who Sat The World şarkısının 18 Kasım 1993’te MTV’de seslendirildiğine götürebilir. Tesadüf Ya da bu gece büyük bir şey? 👀

Fightful’un yukarıda bahsedilen maskelerin varlığına dair raporuyla, uğursuz karakterin bu hafta mavi markaya dönüş yapması beklenebilir.


Bu akşamki SmackDown için heyecanlı mısın? Sizce bu hafta Bray Wyatt’a ne olacak? Aşağıdan sesinizi çıkarın ve düşüncelerinizi bize bildirin!


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Tıklamak burada nasıl olduğunu öğrenmek için!

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/rumor-potential-spoiler-wwe-s-plans-bray-wyatt-smackdown-tonight-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir