WWE’den Paul Heyman, soyunma odası liderleri olarak The Undertaker’ın yerini Brock Lesnar ve Roman Reigns’in aldığını söyledi.


Kıdemli WWE kişiliği Paul Heyman, Brock Lesnar ve Roman Reigns’in The Undertaker’ın şirketteki soyunma odası lideri rolünü üstlendiğini düşünüyor.

Uzun bir süre, The Phenom, WWE soyunma odası üzerinde kontrolü olan, işleri düzene sokan ve hatta kötü şöhretli Güreşçiler Mahkemesi ile sahne arkası sorunlarını çözen biri olarak görülüyordu.

WrestleMania 38 öncesinde ESPN MMA’dan Joe Tessitore ile yaptığı röportajda Paul Heyman, The Undertaker’ın bir lider olarak soyunma odası üzerindeki etkisinden bahsetti.

“Mark Calaway’e gelince [The Undertaker] katkı, hem kamera önünde hem de bazı açılardan daha da önemlisi perde arkasında. Soyunma odasının vicdanı olmak, soyunma odasının lideri olmak, hem iyi günlerde hem de her ikisinde de” dedi. [7:55 to 8:03]

Tessitore ayrıca Kabile Şefi’ne mevcut soyunma odası liderlerinin kim olduğunu sorduğunda Heyman, Brock Lesnar ve Roman Reigns’e yanıt verdi.

Heyman, “Brock Lesnar ve Roman Reigns. Aşama bu ve ne olduğunu biliyorsunuz, ‘Hey, uzanıp ana etkinliğe daha fazla insan çekeceğiz’, dedi. [8:09 to 8:25]

Aşağıdaki röportajı inceleyebilirsiniz:

WWE'den Paul Heyman, soyunma odası liderleri olarak The Undertaker'ın yerini Brock Lesnar ve Roman Reigns'in aldığını söyledi.

Heyman ayrıca Lesnar’ın son kişiliğini ve onun tek boyutlu bir karakter olduğu efsanesini nasıl kırdığını övdü.


Undertaker, WWE’de tek bir soyunma odası lideri olmadığını düşünüyor

Birkaç yıl önceki bir röportajda The Phenom, WWE soyunma odasının artık daha ‘bireyci’ olduğunu ve onu o zamanlar olduğu gibi yöneten tek bir kişinin olmadığını belirtti.

“Bana öyle geliyor ki artık daha bireysel bir soyunma odası var. Herkes istediğini yapıyor ve herkesi bir arada tutan bir yönetim organı yok. Yanılıyor olabilirim. Yeterince orada değilim.” Gerçek bir anlayışlı cevap vermek için” dedi The Deadman.

Ölçüm çubuğu. Soyunma odası lideri. Phenom. Otuz yıl önce bugün @Undertaker spor-eğlence ortamını değiştirdi. Mirası kıyaslanamaz, etkisi ölçülemez. #TeşekkürlerAlıcı. #Müteahhit30

Phenom ayrıca işin yıllar içinde geliştiğini ve şu anda soyunma odası lideri olmamasının kötü olmadığını söyledi.


Sizce WWE’deki mevcut soyunma odası liderleri kimler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanıyorsanız lütfen ESPN MMA’ya kredi verin ve Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Becky Lynch’e Seth Rollins’in WrestleMania’da kiminle karşı karşıya olduğunu sorduk. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-s-paul-heyman-says-brock-lesnar-roman-reigns-replaced-the-undertaker-locker-room-leaders?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın