WWE’de Bianca Belair, denemeden sonra onu imzalamak istiyor


WWE RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair, WWE’nin denemesinden sonra kendisini gruba dahil etmek istediğini öğrendiğini söyledi.

WWE’nin EST’si 2016’da Vince McMahon’un şirketi tarafından imzalandı ve 2020’de ana kadroya giriş yaptı. Son iki yılda, Night One of WrestleMana 37’de Sasha Banks’e karşı oynadı, SmackDown Kadınlar Şampiyonasını kazandı ve Becky Lynch’ten ‘Mania 38’de RAW Kadınlar Şampiyonası.

Belair son zamanlarda ortaya çıktı Kelly O’Hara ile Oyuncunun Bölmesiburada ikinci denemesinden sonra kenara çekildiği zamanı tartıştı ve şirketle imzalanması hakkında “ne zaman olduğu değil, ne zaman olduğu önemli” dedi.

Podcast sırasında, başka birinin rüyasını çalıyormuş gibi hissetmesinin kendisini nasıl hissettirdiğini tartıştı:

“Bu bir rüyanın gerçekleşmesi [being signed by WWE] ve birçok insanın yapmayı hayal ettiği bir şey. İkinci denememden sonra havaalanındaydım ve bir kız ve benimle birlikte bir erkekle birlikte havaalanındaydım ve konuştuğumuzu hatırlıyorum ve telefonlarının arkasında WWE doluydu. çıkartmalar ve sadece ‘Umarım geri aranırım’ ve ‘Bunu beş yaşımdan beri yapmak istiyorum’ gibi şeyler söylüyorlardı… neredeyse onların hayalini çalıyormuşum gibi hissettirdi, Biliyor musun?” dedi Bianca Belair. (H/T: Postwresling.com)

Belair, WWE’de çalışma şansının diğer insanlar için ne anlama geldiğini görmenin, fırsatlarını daha da fazla takdir etmesini sağladığını belirtti.

Dünya şampiyonluklarını ve ana etkinlik WrestleMania’yı kazandıktan sonra, şirketle anlaşmadan önce tamamen eğitimsiz olduğu için Bianca Belair’in WWE’nin gelişim sisteminin en başarılı ürünlerinden biri olduğu iddia edilebilir.


Bianca Belair’in bir sonraki rakibi geçen haftaki Pazartesi Gecesi RAW’da doğrulandı

Bianca Belair’in RAW Kadınlar Şampiyonası için bir sonraki yarışmacı geçen haftaki Pazartesi Gecesi RAW’da (6 Haziran) doğrulandı.

Gecenin ana etkinliğinde, Liv Morgan, şampiyonluğun 1 numaralı adayını belirlemek için ölümcül dört yönlü bir maçta Alexa Bliss, Rhea Ripley ve Doudrop’u yendi. Maçı Ripley kazandı ve 2 Temmuz’da Money in the Bank’te Bianca ile karşılaşacak.

Gecenin erken saatlerinde Rhea, Damien Priest ile birlikte Edge’i açtı ve onu Kıyamet Günü’nden kovdu. Finn Balor artık grubun lideri.

The Judgment Day, RAW’da büyük bir ivme kazanmaya çalışırken, Ripley, Belair’in unvanı için ciddi bir rakip olmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte, EST’yi kaldırıp kaldıramayacağı başka bir konudur.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada

canlı anketCANLI ANKET

S. Money in the Bank’ten Raw Kadınlar Şampiyonu kim olacak?

Şimdiye kadar 5 oy

Jacob Terrell tarafından düzenlendi

tepki-emojitepki-emoji
yorum simgesi1 yorum