WWE yıldızı Seth Rollins, Shawn Michaels’ın hayalindeki WrestleMania rakibi olması üzerine


WWE yıldızı Seth Rollins, Shawn Michaels’ı hayalindeki WrestleMania rakibi olarak seçti, ancak efsanenin kare çembere geri adım atıp atmayacağından emin değil.

Michaels, 2018’de Suudi Arabistan’daki Crown Jewel’de WWE yüzüğüne geri döndü. D-Generation X, Shawn Michaels ve Triple H, etkinlikte The Brothers of Destruction, The Undertaker ve Kane ile karşılaştı. The Heartbreak Kid 2010 yılında profesyonel güreşten emekli oldu, ancak sekiz yıl sonra Orta Doğu’da bir defaya mahsus bir maç için şaşırtıcı bir dönüş yaptı.

WrestleMania 39 lansman partisinde Rollins, Shawn Michaels’ın The Show of Shows’taki rüya rakibi olacağını söyledi ve hatta bununla ilgili olarak Hall of Famer’la dalga geçtiğini söyledi.

“‘Kalp Kıran Çocuk’ Shawn Michaels, bebeğim [is my WrestleMania dream opponent]… Shawn? Bu konuda onu biraz kızdırdım. Sanırım emeklilik maçından son çıkışından sonra bir daha geri döner mi bilmiyorum. [Rollins laughed]”dedi Rollins. [H/T Post Wrestling]

WWE’den Seth Rollins rüyasında #WrestleMania maç (HBK ile), sorumlu HHH ile çalışma ve SoFi Stadyumu hakkındaki düşünceleri.

Michaels ve The Game, Suudi Arabistan’da birkaç kötü noktaya sahip olan o maçta galibiyet aldı. İki efsane de maçın sonunda fiziksel olarak bitkin görünüyordu.

WWE efsanesi Shawn Michaels, yüzüğe dönmek istemiyor.

Shawn Michaels, bir röportaj geçen yıl2018’de ringe döndüğü için pişman olduğunu söyledi. Heartbreak Kid, arkadaşlarıyla tekrar ringe çıkmanın kendisi için eğlenceli olduğunu ancak bir kez daha ringe çıkmak gibi bir isteğinin olmadığını belirtti.

WWE Hall of Famer, “Bence insanlar her zaman işleri yapma şeklimdeki huzurum ve sevincim karşısında kafaları karıştı. Ve bir şekilde beni rahatsız eden, yarım kalan bir şeyler olmalı,” dedi.

Michaels şu anda şirketin NXT markasının baş savunucularından biri olarak WWE ile ilgileniyor.


The Shockmaster’a Vince McMahon’un emekliliğini sorduk. burada

Ashvinkumar Patil tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-star-seth-rollins-shawn-michaels-dream-wrestlemania-opponent?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir