WWE yıldızı Kevin Owens, Triple H’in kariyeri üzerindeki etkisi hakkında


WWE Süperstarı Kevin Owens, Triple H’in kariyeri üzerindeki muazzam etkisi için ona teşekkür etti. KO, The Game’in kendisi için profesyonel güreşteki herkesten daha fazlasını yaptığını düşünüyor.

Triple H, NXT’den sorumluyken WWE, Owens’ı imzaladı ve The Prizefighter marka için önemli bir oyuncu oldu. Oyun ayrıca Owens’ın 2016’da ana kadrodaki ilk ve tek dünya şampiyonluğunu kazanmasına yardımcı olmak için hikayede bir rol oynadı.

ile yaptığı son röportajda Ringer Güreş GösterisiOwens, Hall of Famer’ın sağlık sorunları nedeniyle kendi şartlarını yerine getirememesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Triple H’in kariyeri üzerindeki etkisinden bahsetti.

“Açıkçası olması gerektiği gibi ringde emekli olamamış olması çok kötü ama belli ki kendisi ve ailesi için en iyi kararı veriyor. Benim için kariyerimde kimsenin yapmadığından daha fazlasını yaptı. Bunu güvenle söyleyebilirim. Hep onunla ringe çıkmak istemişimdir. Her zaman onunla güreşmek istedim. Onunla birkaç kez takım oldum, bu harikaydı. Owens, “Hiçbir zaman ringin diğer tarafında olamadım” dedi. [H/T WrestlingNews]

Triple H ve Owens, 2017’deki canlı şovlar sırasında birkaç kez bir araya geldi ancak ringde asla güreşmedi.

Triple H, Kevin Owens’ın 2019’da WWE NXT’ye dönmesinde rol oynadı.

Birkaç yıl önce KO, bir röportajda 2019’da WWE NXT’ye dönmeye ikna olmasının çok fazla zaman almadığını açıkladı.

Triple H’in kendisine her zaman iyi davrandığını ve The Game’in ondan yapmasını istediği her şeyi yapacağını söyledi.

Owens, “Tek ihtiyacım olan Triple H’den bir telefon görüşmesiydi ve Triple H benim, kariyerim ve hayatım için inanılmazdı. Ne zaman benden bir şey isterse, oradayım” dedi.

Owens’ın yukarıda bahsedilen NXT dönüşü, WarGames maçında rekabet etmesi içindi. Dominik Dijakovic, Keith Lee ve Tommaso Ciampa ile aynı isimdeki etkinlikte The Undisputed Era’yı yenmek için takım kurdu.


Bilin bakalım uzun vadeli IMPACT Wrestling anlaşmasına kim imza attı? Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-star-kevin-owens-triple-h-influence-career?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın