WWE tarafından yayınlanan Cody Rhodes Hell in a Cell durumu resmi duyurusu


WWE, Cody Rhodes’un sakatlığıyla ilgili resmi bir duyuru yayınladı. Açıklamada Cody Rhodes’un Cehennem’de Seth Rollins ile planladığı maça hücrede devam edeceği doğrulandı.

Daha önce The American Nightmare’in Illinois, Champaign’deki bir maçta kendini yaraladığı bildirilmişti. Daha sonra ağırlık kaldırırken yaralanmayı daha da kötüleştirdi ve bu da göğüs kafesinin yırtılmasına neden oldu. WWE, Hell in a Cell Kickoff şovuyla ilgili haberleri doğruladı. The Visionary maçı için antrenman yaparken Rhodes’un tendonunun tamamen yırtıldığını tweetlediler.

Resmi duyuru okuman:

…Rhodes, geçtiğimiz Pazartesi günü RAW’da Rollins ile girdiği kavgada sağ pektoral tendonun kısmen yırtılmasına neden oldu. Rhodes bunu çok sessiz tuttu, ancak Cuma günü maçına hazırlanırken ağırlık çalışması yaparken tendon kemiği tamamen yırttı. Bununla birlikte, kendisi ve rakibi olan Rhodes, bu gece Hell in a Cell’de Rollins ile yüzleşmeye yemin etti.

SON DAKİKA: @CodyRhodes ile bir arbede sırasında kısmen yırtılmış bir sağ göğüs tendonu geçirdi. @WWERollinler geçen Pazartesi günü #WWERaw. Ağırlık antremanı hazırlanırken tendon kemiği tamamen yırttı. Ancak Rhodes yine de içeri adım atacağına söz verdi. #HIAC Bu gece.

Tipik olarak hücrenin içinde uygulanan yoğun şiddet, Rhodes’un vücuduna daha fazla zarar verebilir. Acıya göğüs gereceği doğrulanmış olsa da, WWE Evreni kesinlikle onun sağlığı için endişelenecek.

Cody Rhodes’un sakatlanmasıyla maçın sonucu değişebilir mi?

Cody Rhodes’un önünde uzun bir gece var. Hücrenin içinde, koruması gereken yırtık bir göğüsle Seth Freakin Rollins ile yüzleşir. Tehditkar çelik yapının içine giren herkes için hücre eşleşmelerinin giderek daha acımasız olduğu biliniyor. Bu yaralanma, Tesisatçının Torunu için işleri olduğundan daha zor hale getirecektir.

Ancak, aynı zamanda Rollins için işleri çok daha kolaylaştırabilir. Bu yaralanma, The King Slayer’ın hedef aldığı bir odak noktası haline geldi. Görünüşe göre Mimar, Rodos’tan bir an önce çıkmak ve bu rekabeti sona erdirmek isteyecek. Bu talihsiz koşullar, Rollins için bir fırsat sağlayabilir ve onu Hell in a Cell’den sonra yenilenmiş bir yola gönderir.

Rollins zaten maçın favorisi. Cody’nin The Visionary karşısında 2 galibiyeti var ve Seth’in kazanması gerekiyor. Bu maçın gidişatını ve aralarındaki bu yoğun kan davasının sonunun gelip gelmediğini görmek ilginç olacak.


Ezekiel, Elias’ı onunla takılmaya davet ediyor. Sportskeeda Güreş Özel
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-cody-rhodes-hell-cell-status-official-announcement-released-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel