WWE Superstar’ları Onur Ayıyla gurur duyduklarını gösteriyor


Birkaç WWE Süper Yıldızı, LGBT+ Onur Ayı onuruna gökkuşağı renkleri bağışlamak için sosyal medyaya gitti.

Haziran, tüm dünyadaki LGBT+ topluluklarının haklarını kutlamaya adanmış yılın bir ayı olan yıllık Onur Ayıdır. WWE, iyi bir amacı desteklemeye yabancı değil, hatta zaman zaman meme kanseri farkındalığı için halka iplerini pembeye çevirecek kadar ileri gidiyor ve LGBT hakları da farklı değil.

Şirket geçmişte, özellikle Finn Balor’un New Orleans’taki WrestleMania 34’teki girişiyle topluluğa saygılarını sundu.

Ancak şimdi, birkaç WWE Süper Yıldızı, LGBT+ arkadaşlarına, akrabalarına ve akranlarına desteklerini paylaşmak için Twitter’a gitti. Topluluğun kendisi olan bazı WWE yıldızları da Onur Ayının kendileri için önemi hakkında yorumda bulundular. Örneğin Sonya Deville, LA Onur Yürüyüşü’ne katıldı.

Ayrıca etkinlikte partneri ile bir an paylaştı.

Adı geçen Finn Balor da desteğini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Montez Ford da desteğini göstermek için aynı tarzda bir fotoğraf çekimi yaptı.

RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair de öyle.

WWE, Pride Month için yeni ürünler bile yayınladı

WWE, bu ay için yeni bir ürün serisi yayınlayarak hayırsever ruhuna kavuştu.

WWE, cis olmayan halkların haklarını destekleyen bir kampanya olan WWE Together kampanyasının bir parçası olarak, logolarının altında gökkuşağı yazı tipinde “birlikte” kelimesi bulunan spor kıyafetleri yayınladı.

Beyler! 😍😍😍😍😍😍 Bu Haziran, @WWE @GLAAD’ın yararlandığı net gelirin %100’üyle resmi olarak yeni “WWE Together” ürününü piyasaya sürüyor. Ziyaret etmek WWESshop.com daha fazla bilgi için! https://t.co/R8RSJhF5LN

Sonya Deville, WWE Together kampanyasını duyurmak için Twitter’a gittiğinde ürünü giyerken görüntülendi. Ayrıca net gelirin yüzde 100’ünün hayır kurumlarına gideceği açıklandı.

WWE Superstar’larının LGBT haklarına desteklerini gösterme şekillerini görmek ilginç. WWE’nin yeni ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-superstars-show-pride-pride-month?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir