WWE Süperstarı Rhea Ripley inanılmaz fiziğini sergiledi


WWE Süperstarı Rhea Ripley, çeşitli sakatlıklarla uğraşırken boş zamanlarında inanılmaz fiziğini sergiledi.

Kıyamet Gününün Ortadan Kaldırıcısı, kare bir dairenin içine adım attığından beri kadınlar bölümünün zirvesinde. NXT ve NXT UK Kadınlar Şampiyonu olan ilk kadın oldu ve bölümü domine etti.

NXT’den RAW’a geçti ve hemen WrestleMania 37’de Asuka’yı yenerek RAW Kadınlar Şampiyonu oldu. Kısa süre önce Money in the Bank’te Bianca Belair’e karşı oynadığı maçtan şaşkına dönmüştü.

İzin süresi boyunca, ringe geri dönmeden önce antrenman yapıyor ve yaralarına bakıyor. Son zamanlarda canavarca fiziğini ortaya çıkaran bir resim yükledi. İşte söylemek zorunda olduğu şey:

“Göz torbaları geleceğimden daha büyük ✨💀 #ForeverTired”

Eski RAW Kadınlar Şampiyonu’nun ringe ne zaman döndüğünü görmek ilginç olacak. Şu anda, onu ne zaman göreceğimize dair bir zaman çizelgesi yok.


Rhea Ripley, başka bir WWE Süperstarı ile çalışırken görüntülendi

The Judgment Day’e katılmadan önce Ripley, Liv Morgan ve Nikki ASH ile takım bölümünde çalışıyordu.

İki süperstar gerçek hayattaki arkadaşlar ve siyah ve sarı markada birlikte çalıştılar. Raquel ayrıca Ripley’nin NXT’den ayrılmadan önce karşılaştığı son kadındı. Ripley ve Raquel kısa süre önce birlikte çalışırken görüldü.

“Bugün @RheaRipley_WWE ile bacaklar. Acı bana hayatta olduğumu hatırlatıyor 👹😈 #RnR”

Rhea, The Judgment Day’s Eradicator olarak çalıştığından ve Raquel WWE SmackDown’da kadınlar klasmanında tırmanırken, kadınlar şu anda farklı yollardalar.

Rhea ve Ripley’nin yakın gelecekte rekabete gireceğini veya bir etiket ekibi olacağını düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!


Goldberg’in The Fiend’i neden yendiğini buradan öğrenin
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-superstar-rhea-ripley-shows-incredible-physique?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir