WWE Superstar, Roman Reigns’e karşı oynadığı maçta sakatlandıktan sonra bacağını kaybetmeye “kararlıydı”.


Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns, unvanını bir kez daha başarılı bir şekilde savundu. En son rakibi Logan Paul kısa süre önce maç ve yarışma sırasında aldığı sakatlıklar hakkında konuştu.

Crown Jewel’da The Tribal Chief, Logan Paul’u yenerek WWE Evreninin çoğunluğu tarafından övülen bir maçta şampiyonluğunu korudu. Ancak maçın ortalarında Paul dizini patlatarak birden fazla yaralanmaya neden oldu. Daha sonra yırtık bir menisküs ile birlikte ACL ve MCL’sini yırttığını açıkladı.

son sayısı hakkında konuşurken ETKİLEYİCİ podcast’te Paul, Suudi Arabistan’daki hayranlar için performans sergilerken bacağını kaybetmeye “kararlı” olduğunu iddia etti. Sakatlığından da kısaca bahsetti.

“O maçı yapmamız ve aldığımız tepkiyi almamız ve yarı yolda dizimi patlatıp bir şekilde o maçı bitirmem gerçeği. Ve bu gerçekleştiğinde, bitirip bitirmediğimden emin değildim. Bırakın ipin üzerinden atlamayı, ipten inebilecek ya da atlayabilecek. Maçı nasıl bitireceğimi bilmiyordum. Bu bacağı kaybetmeye tamamen kafamın içinde karar verdim. Şaka yapmıyorum.” dedi Logan Paul. [50:50-50:18]


Logan Paul, Roman Reigns ile oynadığı maçın ardından daha uzun bir süre güreşe devam edeceğini iddia etti.

WWE geçtiğimiz günlerde The Maverick’in Roman Reigns’e karşı oynadığı maçın ardından görünmeyen bir tanıtım videosu yayınladı.

Logan Paul, güreşe daha uzun süre devam edeceğini iddia etti ve spora olan sevgisini dile getirdi. Ringde kendini rahat hissettiğini ve dünyada en iyi yaptığı şeyin güreş olduğunu sözlerine ekledi.

“Dürüst olmak gerekirse sinir yok,” dedi Logan Paul. “Bu büyüklükteki olaylara benim kadar hazırlandığınız zaman, gidip gösteri yapmaktan başka yapacak bir şey kalmıyor. Dürüst olmak gerekirse, en iyi yaptığım şey bu. Dünyada en iyi yaptığım şey bu.” 27 yaşında keşfettim ama ringde kendimi çok rahat hissediyorum.Bunu uzun süre yapacağım.”

YouTube megastarının Roman Reigns’e karşı mücadelesi, ring içindeki üçüncü maçıydı. Bu aynı zamanda, bu yıl WrestleMania’da The Miz ile birlikte WWE’ye ilk çıkışını yaptıktan sonraki ikinci tekler maçıydı.

Logan Paul, ciddi bir sakatlık geçirmesine rağmen gözünü WrestleMania 39’da John Cena’ya karşı olası bir karşılaşmaya dikti.


Roman Reigns’in Logan Paul’e karşı kemer savunmasını nasıl yaptınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen IMPAULSIVE podcast’ine atıfta bulunun ve transkript için Sportskeeda’ya bir H/T ekleyin.


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Tıklamak burada nasıl olduğunu öğrenmek için!

John Cena neden hiç pes etmedi? Sportskeeda Wrestling ekibinden birine söyledi. tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-superstar-committed-losing-leg-suffering-injury-match-roman-reigns?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir