WWE SummerSlam 2022’de Seth Rollins için büyük bir maçın planlandığı bildirildi


Seth Rollins geçtiğimiz hafta sonu Money in the Bank merdiven maçını kazanamasa da, WWE’nin bu ay içinde SummerSlam 2022’de onun için büyük bir maç planladığı bildiriliyor.

Bu yıl Money in the Bank merdiven maçında yer alan bir diğer yıldız da Riddle oldu. Eski Birleşik Devletler Şampiyonu da maçı kazanan favorilerden biriydi, ancak bunu başaramadı.

Rollins ve Riddle son birkaç haftadır çekişiyor. İkincisi, Erkekler MITB maçında merdivenin tepesinden The Visionary’ye bir RKO bile verdi.

Wrestling Observer Radio’dan Dave Meltzer’e göre, WWE iki yıldızı SummerSlam’de karşı karşıya getirmeyi planlıyor.

“Grestling Observer Radio’da Dave Meltzer, planın Riddle’a Seth Rollins’e karşı olduğunu belirtti. YazSlam.” (aracılığıyla Kafes Kenarı Koltukları)

Riddle, bu hafta Pazartesi Gecesi RAW’da Seth Rollins’e saldırdı

Money in the Bank’ten sonra RAW’da Seth Rollins, teke tek maçta Ezekiel ile karşılaştı ve onu mağlup etti. Bunu takiben, Zeke’e maç sonrası bir saldırı için yüzüğe geri döndü, ancak Riddle, The Visionary’ye bir RKO göndermek ve kurtarmayı yapmak için ‘hiçbir yerden’ çıktı.

Açık RAW Konuşma, Riddle, RKO’sunu Amerika Birleşik Devletleri’ne ve takım arkadaşı Randy Orton’a adadı.

“Eh, bilirsiniz, geçen hafta Seth beni yere yığdı, bu yüzden sadece kendim için değil Amerika için de biraz tatlı intikam almak istedim. Amerika’nın doğum günüydü, 4 Temmuz, bu yüzden geldim. Orada muz şortumla San Diego’nun önüne gittim ve sadece insanlar, Amerika ve Randy için değil, tatlı bir RKO yaptım. [Orton] çünkü seni seviyorum kardeşim. Bu sadece temelde bu. Sadece eğlenmek, 4 Temmuz ve Seth’e tatlı RKO’lar vurmak oldukça iyiydi,” dedi Riddle.

WrestleMania 38’den bu yana Seth Rollins, premium canlı etkinliklerde kaybettiği maçlarda galibiyet serisine devam ediyor. WWE’nin sonunda onu bu söylentili maçı kazanması için mi ayarlayacağını yoksa Riddle’ın SummerSlam gibi büyük bir sahnede büyük bir zafer mi kazanacağını görmek ilginç olacak.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.

canlı anketCANLI ANKET

S. Sizce bu maçı kim kazanır?

şimdiye kadar 205 oy

Angana Roy tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar