WWE spikeri Corey Graves, WWE RAW’da efsanevi metal grubuna atıfta bulunuyor


WWE yorumcusu Corey Graves, RAW’ın açılış bölümünde efsanevi metal grubu Pantera’ya atıfta bulundu.

Bu haftaki RAW’ın açılışı sırasında, geçen haftanın Cuma Gecesi SmackDown’ının bir özeti gösterildi. Klipte, Undisputed WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns, The Usos ile ringde durdu ve hakimiyeti hakkında övündü. Kırmızı şov daha sonra Brock Lesnar’ın The Beast Incarnate ile tüm hızıyla dışarı çıkan giriş temasıyla başladı.

Lesnar ringe girerken yorumcu Corey Graves, Groove Metal’in öncüsü Pantera’dan bahsetti. Graves, Lesnar’ın yüzüğe doğru yürürken “geldiğini görüyorsun ve tamamen saklanmak için koşuyorsun” dedi. Bilmeyenler için sözler şarkıdan Cehennemden gelen kovboylar.

Bu, grubun daha sert, daha öfkeli ve nihayetinde daha etkili bir tarza geçişlerini gösteren aynı adlı 1990 tarihli ufuk açıcı albümünün başlık parçasıydı.

Corey Graves’in bu referansı duyması, WWE dinleyicilerindeki heavy metal hayranlarını hiç şüphesiz heyecanlandırmıştır.

Gösterinin açılış bölümünde Lesnar, Paul Heyman ve Theory ile hararetli bir tartışma yaşadı. Canavar Enkarne daha sonra Alfa Akademisi’ni çelik bir basamak ve çelik bir sandalye ile çıkardı. Segment sırasında Lesnar, burada okuyabileceğiniz Otis’te bir F5’i de görünüşte başarısız oldu.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-announcer-corey-graves-references-legendary-metal-band-wwe-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir