WWE Söylentileri Geçen Hafta: Megastar, büyük bir geri dönüş yapmak için görüşmelerde, Ronda Rousey’nin sahne arkası talepleri, En iyi süperstar şirketle kendi kararını veriyor


Günlük başka bir sayıya hoş geldiniz WWE Size spor eğlence dünyasından en büyük söylentileri ve güncellemeleri getirdiğimiz Rumor Roundup. Bugünkü sayımızda Ronda Rousey, Tyson Fury ve Seth Rollins gibi ünlü isimlerle ilgili söylentilere göz atacağız.

Ronda Rousey, SmackDown Kadınlar Şampiyonasını geçen hafta Money in the Bank premium canlı etkinliğinde Liv Morgan’a kaybetti. The Baddest Woman On The Planet Natalya’yı yendikten sonra Morgan çıkıp MITB kontratını bozdurdu ve iki kadın maçtan sonra kucaklaştılar.

Bu, birbirlerine karşı samimi olabileceklerini gösterse de, söylentiler WWE’nin SummerSlam’de Rousey ve Morgan arasında bir maç yapmayı planladığını gösteriyor.


#3 Ronda Rousey’nin SmackDown Kadınlar Şampiyonasını kaybetmek istediği iddia edildi

Ronda Rousey’nin kişisel fotoğrafçısına göre, Kadınlar Şampiyonu olmayı asla istemedi veya istemedi. Ayrıca kadrodaki en tutkulu süperstarın şampiyonluğu almak için onu yenmesini “talep etti”. Fotoğrafçısının sosyal medyasında yaptığı bir paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Şampiyon olmayı asla istemeyen veya istemeyen Ronda Rousey’e saygılar… Ve en tutkulu profesyonel güreşçiye sektörümüzün en prestijli unvanını vermesini talep eden… #saygı.”

Rousey, unvanı Morgan’a kaybetti, ancak bacak yaralanması sattığı için hala korunuyordu. Rousey’nin SummerSlam’de Morgan’la karşılaşacağına dair söylentilerle birlikte, eski WrestleMania ana etkinliğinin tepetaklak olabileceğine dair bir his var.


#2 Tyson Fury, WWE’ye dönmek için görüşmelerde

Givemesport, Tyson Fury’nin Vince McMahon’un şirketine geri dönebileceğini bildirdi. Efsane boksör, WWE’de en son 2019’da Crown Jewel’da Braun Strowman’a karşı oynadığı maçta görüldü. Aynı yıl SmackDown’da B-Team ile takım arkadaşı olarak Strowman ile bir takım maçı daha yaptı.

“GiveMeSport’a, boksöre yakın kaynaklar, Tyson Fury’nin bu yaz potansiyel bir geri dönüş için WWE ile görüştüğü söylendi. Henüz somut bir şey yok, ancak Eylül ayındaki Clash at the Castle UK PPV için tartışmalar”, tweetledi Louis Dangoor”

Drew McIntyre ve Tyson Fury, bir süredir sosyal medyada karşılıklı çekim yapıyorlar. İskoç Savaşçı, WWE’nin Clash at the Castle’da Fury ile ne kadar yüzleşmek istediğini dile getirdi. Fury kendisi geri dönmek istediğini ve yorumları için McIntyre’ı ‘dövdüğünü’ belirtti.


#1 Logan Paul şirkette kendi kararını veriyor

YouTube fenomeni Logan Paul kısa süre önce WWE ile bir anlaşma imzaladı. Bu yıl SummerSlam’de eski tag tea partneri The Miz ile karşılaşacak. Wrestling Observer’dan Dave Meltzer, Paul’ün dönüşünde özellikle bebek yüzlü olmasını istediğini bildirdi. WWE ile olan ilişkilerinde kararları o veriyor.

Boks yıldızı ilk Güreş maçını WrestleMania 38’de Rey ve Dominik Mysterio’yu yenmek için The Miz ile bir araya geldiğinde yaptı. İkili maçı kazandıktan sonra, A-Lister Paul’e döndü ve ona Kafatası Kırma Finali ile vurdu. Miz, Paul’ün şirkette koşan bekarları için mükemmel bir ilk kan davası olurdu.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.

canlı anketCANLI ANKET

S. Drew McIntyre ve Tyson Fury’yi görmek ister misiniz?

şimdiye kadar 203 oy

Prem Deshpande tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi4 yorum