WWE RAW’ın 7/11 bölümüne unvan maçı eklendi


Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu Bobby Lashley, şirketin en son Twitter gönderisine göre bu hafta WWE RAW’da unvanı için açık bir mücadeleye ev sahipliği yapacak.

Lashley, geçen hafta sonu WWE Money in the Bank’te Theory’den Birleşik Devletler Şampiyonluğu kemerini aldı. İkili, bir süredir rekabet halindeydi, hatta kırmızı markanın yakın tarihli bir bölümünde poz vererek rekabet ediyorlardı. All Mighty SummerSlam’de Theory’ye karşı Birleşik Devletler Şampiyonasını savunurken iki adam bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Geçen hafta SummerSlam maçının duyurusunun ardından, WWE şimdi Twitter’da Lashley’nin RAW’ın yaklaşan bölümünde ABD Unvanı için açık bir mücadeleye ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Aşağıdaki tweete göz atabilirsiniz:

WWE RAW’ın bu haftaki bölümü yığılmış bir gösteri olarak ayarlandı. Brock Lesnar’ın dönüşü zaten açıklandı, Theory’nin de kırmızı marka üzerinde Riddle ile savaşması planlanıyor.


Hayranlar, WWE RAW’a eklenen açık meydan okumaya nasıl tepki verdi?

WWE, hayranlarından bu meydan okumaya yanıt olarak görmek istedikleri süperstarları önermelerini istedi; ancak, WWE Evreninin çoğu görünüşte rahatsız oldu. Bazı taraftarlar, Theory’nin şampiyon olduğu zaman ünvanı zar zor koruduğunu belirtti.

Diğerleri, promosyonun SummerSlam için Lashley’e karşı Theory’yi açıkladıktan sonra açık bir meydan okuma yapmanın mantıklı olmadığına dikkat çekti.

@WWE @kavgabobby Dostum bu yüzden WWE rezervasyonundan nefret ediyorum. Lashley Summerslam’de unvanını koruyor ama Raw’da açık bir meydan okuma yapalım mı?

@WWE @kavgabobby Son zamanlarda yaratıcılığın ne kadar kötü olduğu düşünülürse, Omos’u Lashley’den ünvanı alması için oraya gönderirseniz şaşırmam.

John Cena ve Montez Ford, diğer süper yıldızların yanı sıra, WWE Evreni tarafından yarın geceki açık meydan okumaya cevap vermeleri önerildi.

SummerSlam’den önce üstünlüğünü kurmaya çalışırken The All Mighty’ye kimin geçeceği henüz belli değil. Lashley ile olan maçı zaten onaylanmışken, Theory maçı yarıda kesebilir ve SummerSlam rakibine diskalifiye kaybı verebilir.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-title-match-added-7-11-episode-wwe-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir