WWE RAW yıldızının Roman Reigns hakkındaki yorumları muhtemelen John Cena’yı geride bıraktı


Corey Graves geçenlerde Roman Reigns’in John Cena’dan WWE’nin gişe rekorları kıran ana cazibesi olma şansını tartıştı.

Cena, 2015’te oyunculuğa odaklanmak için programını düşürmeden önce on yıldan fazla bir süredir WWE’deki en iyi adam statüsünü pekiştirdi. O zamandan beri Reigns, şirketin kayan yazı adı olarak ortaya çıktı.

onun hakkında konuşmak “Çandan Sonra” podcast’te Graves, her süperstarın Cena ile turlara çıkmak istediğini çünkü bu şovların daha fazla para kazandığını hatırladı. İleriye dönük olarak, Tribal Chief’in bir gün 16 kez dünya şampiyonu kadar başarılı olabileceğine inanıyor.

“Cena turunda olmak istedin, şimdiki gibi Roman Reigns turunda olmak istiyorsun çünkü Roman Reigns gişe rekoru kırıyor ve belki Roman bunu geçebilir. [Cena’s superstardom]”dedi Graves. “Roman’ın hâlâ birkaç yılı var. Roman, oyununun zirvesinde hâlâ tüm silindirlere ateş ediyor. Roman, Cena’yı o noktadan nakavt eden adam olabilir. Olup olmayacağını bilmiyorum.”

No Mercy 2017 ve SummerSlam 2021’de Reigns, Cena’yı meşalenin üzerinden geçen iki anda mağlup etti. Rekabette ayrıca unutulmaz ring içi segmentler de yer aldı, her iki adam da yoğun promolar kesmişti.


Corey Graves sık sık John Cena hakkında sorular alıyor

Son birkaç yılda John Cena, WWE yıldızlığı ve bir oyuncu olarak güreş dışındaki başarısı nedeniyle bir ev ismi haline geldi.

Corey Graves, güreşçi olmayan hayranlar onun WWE için çalıştığını öğrendiğinde sık sık aynı soruyu sorduğunu eğlenceli bir şekilde açıkladı.

“Bugüne kadar, bana aşina olmayan biriyle tanıştığımda veya yeni biriyle tanıştığımda bana ‘Yaşamak için ne yapıyorsun?’ diye soruyorlar” diye devam etti Graves. “‘Oh, ben WWE için çalışıyorum. Pazartesi Gecesi RAW’da spiker benim.’ Sordukları ilk soru, ‘John Cena’yı tanıyor musunuz?’ Zamanın yüzde 99’u, çünkü bu, dünyamızın pop kültürü referans noktası, o adam.”

Cena, ana kadrodaki ilk çıkışından bu yana 20 yılını kutlamak için 27 Haziran RAW bölümünde WWE’ye geri dönecek. Geçen yıl SummerSlam’de Roman Reigns’e yenildiğinden beri televizyonda yayınlanan bir maçta yer almadı.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız, lütfen “After The Bell”e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Hangi süperstarı tercih edersin?

şimdiye kadar 0 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

Yorumlar