WWE Money in the Bank’tan Liv Morgan’ın sahne arkası görüntüleri


Liv Morgan, geçtiğimiz Cumartesi günü WWE Money in the Bank’te kariyerinin en harika gecesini yaşadı.

Kadınlar Bankada Para merdiven maçıyla başlayan şov, MITB sözleşmesini ele geçirerek dünyayı şok etti. 28 yaşındaki süperstar, para kazanmak için vakit kaybetmeden Ronda Rousey’i yenerek yeni SmackDown Kadınlar Şampiyonu oldu. Rousey, unvanını korumak için Natalya’yı yeni yenmişti, ancak maç sırasında Keskin Nişancı’da kilitli kaldığı için engellendi.

WWE, Liv Morgan’ın WWE Money in the Bank’teki gecesine sahne arkası bir bakış attı. Şampiyon olmanın bu kadar iyi hissettirdiğini bilseydi, bunu yıllar önce yapardı diye şaka yaptı. Ayrıca zaferin hayranları için ne kadar önemli olduğunu da kabul etti.

“Çoğu zaman hayranlardan çok fazla destek aldığımı hissediyorum ve bu kelimenin tam anlamıyla kalbime dokunuyor. Kendimi kötü hissediyorum çünkü onlara inanacak hiçbir şey vermiyormuşum gibi hissediyorum, bu yüzden bu gece her şeye değecek fırsatım var.” onlar için.” [00:25 – 00:42]

Kadınlar MITB merdiven maçını kazandıktan ve aynı gece SmackDown Kadınlar Şampiyonasını ele geçirdikten sonra, Liv şimdiden geleceği dört gözle bekliyordu.

“Kulağa çılgınca gelse de yolculuğun burada biteceğini düşünmedim ama daha yeni başladığımızı fark ettim. Bu daha başlangıç, bu yüzden yapacak daha çok işim var. Çok işim var. Daha fazlasını kanıtlamak için çünkü sadece şampiyon olmak istemiyorum, sahip olduğumuz en büyük kadın şampiyonu olmak istiyorum.” [02:43 – 03:08]

WWE hayranları, Liv Morgan’ın SmackDown Kadınlar Şampiyonu olmasına tepki gösterdi

WWE Evreni, Liv’in WWE Money in the Bank’teki unutulmaz gecesiyle ilgili olarak çok olumluydu. Ancak birçok kişi, WWE’nin SmackDown Kadınlar Şampiyonu’nu uzun süre üzerinde tutma planları olmadığına inanıyor.

Liv Morgan, yeni SmackDown Kadınlar Şampiyonu olmak için ilginç bir yol izledi. Onun hakkında muhtemelen bilmediğiniz 5 şeyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Liv Morgan, SmackDown Kadınlar Şampiyonası’nda uzun bir koşuyu hak ediyor mu?

Şimdiye kadar 41 oy

Düzenleyen Genci Papraniku

tepki-emoji

Yorumlar