WWE kişiliği, Paul Heyman ve Roman Reigns’in fraksiyonuyla son zamanlardaki karşılaşma hakkında yorumlar


Geçtiğimiz birkaç ay boyunca WWE kişiliği Kayla Braxton, Paul Heyman ile sorunlar yaşadı. İkisi SmackDown’da ekranı sık sık paylaştılar, birincisi çoğunlukla The Special Counsel’dan haber almaya çalışıyor.

Son baskısında konuşan WWE’nin The Bump’ıBraxton, Roman Reigns ve Brock Lesnar arasında yaklaşan Undisputed Universal Championship çatışmasını kısaca tartıştı.

Programda Lacey Evans ile görüşen Braxton, Heyman’ın Lesnar’ın SmackDown’a dönmesinin ardından durumu nasıl değerlendireceğini görmek istediğini iddia etti.

Braxton, “Tartışmasız Evrensel Şampiyon olarak kimin ayrılacağını zaman gösterecek” dedi. “Paul Heyman için üzgünüm, bunu nasıl yapacağını merak ediyorum çünkü hepimiz biliyoruz ki, Paul her yerde, ne yapacağını asla bilemeyiz.” [From live show at the time of writing]

Braxton ayrıca, SummerSlam’de Reigns ve Lesnar arasındaki yaklaşan Last Man Standing Maçı için heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca The Bloodline ile ilgili sorunlarına da dikkat çekti.

“Ben çok heyecanlıyım. Hepimiz The Bloodline ile ilgili sorunlarım olduğunu biliyoruz.”

WWE’nin The Bump programının son sürümünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Roman Reigns, WWE SmackDown’da televizyonda yayınlanan ilk unvan savunmasında Riddle’ı mağlup etti.

Geçen hafta SmackDown’da Roman Reigns, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı mağlup ettiğinden beri televizyonda yayınlanan ilk unvan savunmasında yarıştı.

Bu yılki WrestleMania’nın ana etkinliğinde The Tribal Chief, The Beast Incarnate’i tahttan indirerek ve dünya şampiyonluklarını birleştirerek çifte şampiyon oldu. SmackDown’da zorlu ana etkinlikte Riddle’a karşı unvanını başarıyla savundu.

The Usos’un birkaç hafta önce RK-Bro’ya karşı tarihi RAW Tag Team Championship galibiyetinin ardından, Reigns, Jimmy ve Jey Uso üçlüsü, Randy Orton’a vahşice saldırarak rafa kaldırdı. Riddle, sakatlanan takım arkadaşının intikamını almayı umuyordu, ancak kemerleri Reigns’den alamadı.

Bu makaleden herhangi bir alıntı kullanırsanız, lütfen The Bump’a atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T ekleyin.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-personality-comments-recent-run-paul-heyman-roman-reigns-faction?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel