WWE ikonu, WrestleMania’ya Edge ve The Undertaker’dan önce manşet olmayı reddetti


Ric Flair geçtiğimiz günlerde WrestleMania 24’ün ana etkinliğinde Edge ve The Undertaker’ın yerine geçme fırsatını nasıl reddettiğini hatırladı.

Flair, 2008’de Shawn Michaels’a karşı duygusal bir maçı kaybettikten sonra ring içi rekabetten emekli oldu. 20 dakikalık yarışma, dokuz maçlık karttaki beşinci maçtı ve Edge ve The Undertaker’ın Dünya Ağır Siklet Şampiyonası karşılaşması sonuncuydu.

onun hakkında konuşmak Adam Olmak podcast’i16 kez dünya şampiyonu, kendisine ve Michaels’a o gece ana etkinlik şansı teklif edildiğini açıkladı.

Flair, “Aslında bana Orlando’da sonuncu olmak isteyip istemediğimi sordular ve ben de ‘Tanrım, kesinlikle hayır’ dedim” dedi. “Aldığım ilgiyi sevdim ama o sırada kim olursa olsun Dünya Şampiyonu’ndan yanına gidip ‘Hey, bunun için teşekkür ederim’ demesini istemeyecektim. [main-event spot].’” [34:11-34:33]

youtube kapağı

Edge, etkinlikte Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını düzenledi. Rated-R Superstar, WrestleMania’nın yenilmezlik serisini 16-0’a çıkaran The Undertaker’a kemerini kaybetti.


Ric Flair’in WrestleMania vedası hakkındaki görüşü

Wrestlemania 24’ten Shawn Michaels vs Ric Flair tüm zamanların en iyi maçlarından biri mi?

WWE, son maçından bir gece önce Hall of Fame indüksiyonuyla başlayarak, WrestleMania 24 hafta sonu boyunca Flair’in kariyerine saygı duruşunda bulundu. Şirket ayrıca RAW’ın WrestleMania sonrası bölümünde 73 yaşındaki oyuncu için bir kutlama düzenledi.

Geriye dönüp bakıldığında, Flair, Shawn Michaels’la devam etmeyi reddederek hala doğru kararı verdiğine inanıyor.

Flair, “Bunun, iş tarihindeki en büyük anlardan biri olduğunu bilmeyi tercih ederim, çünkü çok gerçekti… bir numara,” diye devam etti Flair. “İkinci numara, iş tarihinin en iyi işçisiyle çalışıyordum. Ve üç numara, benim hayatımdı.” [34:35-34:49]

Flair, WWE’nin son ring içi performansıyla ilgili hiçbir şeyi değiştirmeyecek olsa da, 2010 ve 2011 yıllarında TNA/IMPACT Wrestling için güreştiği için hala pişmanlık duyuyor. Nature Boy, boşandıktan sonra ringe yalnızca finansal nedenlerle döndüğünü ekledi.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen To Be The Man’e teşekkür edin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Damarlarında profesyonel güreş mi var? Özel bültenimize kaydolun tam burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Ric Flair vs. Shawn Michaels WrestleMania 24’te manşet mi olmalı?

Şimdiye kadar 37 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

tepki-emoji