WWE Hall of Famer, The Rock’a karşı bir maçı olmasını diler


WWE Hall of Famer Diamond Dallas Page geçtiğimiz günlerde The Rock’a karşı bir maç yapmak istediğini açıkladı.

WCW’de üç dünya şampiyonluğu kazandığı efsanevi bir koşudan sonra, DDP 2001’de Vince McMahon’un terfisine katıldı. Ancak koşusu sadece bir yıl içinde sona erdi. 66 yaşındaki oyuncu, Haziran 2002’de ring içi yarışmadan emekli olduğunu açıkladı. Emekli olduktan sonra şirketten renkli yorumcu olarak çalışmak için teklif aldığı söylenmesine rağmen, DDP bu teklifi geri çevirdi.

DDP, yüzüğü Hulk Hogan, Goldberg, Rey Mysterio ve Edge gibi birçok efsaneyle paylaştı. Ancak, The Rock’a asla meydan okumadı.

üzerinde konuşmak Bozulmuş Açık RadyoWCW’de kendisine “The People’s Champion” adını takan DDP, Stamford merkezli şirkete katıldığında WWE’nin People’s Champion’ına karşı bir maç istediğini açıkladı:

“WWE’ye girme şeklimi bile hiçbir şeyi değiştirmezdim. Favorim değildi. … Ama bilirsiniz, oraya gelip istediğimi alamamak; Halk Şampiyonu, Halk Şampiyonu’na karşı, bilirsiniz. , işte bu yüzden bu kadar başarılı oldum, biliyor musun? Öğrendiğim en büyük ders, bir şeye sahip olduğunu bildiğin zaman masadan uzaklaşmaktan korkmaman” dedi. [H/T: Wrestling Inc]

youtube kapağı

DDP, 44 yaşındaki bir yıldızın geleceğin Onur Listesi’nde yer alacağını söylüyor. Yorumlarına göz atın burada.


DDP, WWE’nin şu anki yaratıcı yönünün hayranı

Son birkaç ayda, Stamford merkezli şirket, Vince McMahon’un emekli olmasının ardından birkaç değişiklik gördü.

Triple H, yaratıcı süreci devraldığından beri, Karrion Kross, Bray Wyatt ve Braun Strowman dahil olmak üzere birçok serbest bırakılan süperstarı geri getirdi.

Podcast’inde konuşan DDP, hikayelerin yeni rejim altında da geliştiğini belirtti.

DDP, “WWE’deki hikayeler giderek daha iyi hale geldi. Şu anda yaptıkları birçok şeyi seviyorum. Bilirsiniz, anlamadığım bazı şeyler var ama bazı iyi şeyler de var” dedi. “dedi üzerine DDP Yılan Çukuru. [H/T:Wrestling Inc]

youtube kapağı

DDP kısa süre önce Triple H’ye her zaman tartışmalı bir yaratıcı karar konusunda tavsiyede bulundu. Yorumlarına göz atın burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-people-s-champion-versus-people-s-champion-wwe-hall-famer-wishes-match-the-rock?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir