WWE Hall of Famer, Hulk Hogan’ın onu devirmeyi reddetmesi üzerine


Jeff Jarrett, Hulk Hogan onu güreş tarihinin en çok eleştirilen maçlarından birinde yendiğinde gerçekte ne olduğunu açıkladı.

Bash at the Beach 2000’de, zamanın WCW yazarı Vince Russo, Jarrett’ın Hogan’a karşı Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını korumasını istedi. Bir dizi sahne arkası anlaşmazlığının ardından, Hulkster’ın ayağını rakibinin üzerine koyarak maçı kazanmasına karar verildi.

Steve Austin’in Broken Skull Sessions programında konuşan Jarrett, 79 saniyelik maçtaki hayal kırıklığını anlattı.

“Russo gitmemi istedi [win]dedi Jarrett. “Hulk, savunması için, bence burası kauçuğun yolla buluştuğu yer, beni zorlamada bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. Bilmek istedi, ‘Jeff’i devre dışı bırakırsam, buradan nereye gideceğim?’ Her yeteneğin yapacağı gibi. Russo’nun kesin planı olduğunu sanmıyorum, o yüzden [Hogan] beni göndermeyi reddetti.”

Hikayenin bir parçası olarak, Russo sonucu tersine çevirdi ve Jarrett’ın Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını korumasına izin verdi. O gecenin ilerleyen saatlerinde Booker T, şovu kapatmak için Jarrett’tan unvanı kazandı.


Hulk Hogan vs. Jeff Jarrett: İşletmede kara bir göz mü var?

WCW Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Jeff Jarrett ve Booker T, Bash At The Beach 2000’deki Unvan maçından hemen önce ve bu maçtan önce Jarrett ve WCW Unvanını da içeren Hulk Hogan/Vince Russo olaylarının tüm serpintilerinden hemen sonra

Olayı düşünen Jeff Jarrett, egoların ve mantıklı iletişim eksikliğinin şüpheli Bash at the Beach rezervasyonuna yol açtığına inanıyor.

54 yaşındaki güreşçi, güreş işini kötü gösteren bir finişe katılmaktan “tiksindiğini” de sözlerine ekledi.

Jarrett, “Bugüne kadar bu işte kara gözün bir parçasıyım,” diye devam etti. “İşletmenin çok fazla siyah gözü var – listede aşağılara inebiliriz – ama ben de birinin parçası olduğumu biliyorum. Bunun benim için artısı yok. tiksindim.”

Maç, Hulk Hogan’ın son WCW ring içi karşılaşması oldu. Dört kez WCW Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olan Jarrett, etkinlikten sonra unvanı bir daha asla elinde tutmadı.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız, lütfen Broken Skull Sessions’a atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Eski WWE yıldızı Steve Maclin, Wrestling Showcase rakibinin kim olduğunu canlı yayında öğreniyor burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-hall-famer-hulk-hogan-refusing-put?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel