WWE Haberlerinde Geçen Hafta – 3 kez dünya şampiyonu tutuklandı, Star, Vince McMahon ile ısı nedeniyle zorlanmadı, Binbaşı isim Ronda Rousey’nin menajeri olmak istedi


Sportskeeda Wrestling’in günlük WWE News Roundup’ının son sayısına hoş geldiniz. Eski bir dünya şampiyonu dün gece birden fazla suçlamayla tutuklandığından, bugünkü hikaye dizisi talihsiz bir şekilde başladı.

Eski bir WWE Superstar’ı ayrıca Vince McMahon’la olan sıcaklığından dolayı bir baskı almadığını da açıkladı. Emekli bir süperstar, Ronda Rousey’in menajeri olmayı teklif ettiğini itiraf etti.

Haberleri, Becky Lynch’in büyük bir rüya maçı için tekrar çağrılmasıyla bitiriyoruz.


#4. Jeff Hardy DUI nedeniyle tutuklandı

Jeff Hardy, talihsiz nedenlerden dolayı ne yazık ki haberlere geri döndü.

AEW yıldızı dün gece Florida, Volusia County’de tutuklandı. Polis kayıtları, Jeff Hardy’nin Ehliyet İptal Edilirken/Askıya Alınırken/İptal Edilirken Araç Kullanma, Sürücü Ehliyetine İlişkin Kısıtlamaları İhlal Etme ve 10 Yıl İçinde DUI Alkol/Uyuşturucu Üçüncü Suçu ile suçlandığını ortaya koyuyor.

Eski WWE şampiyonunun 3.500 – 500$ arasında kefalet bonosu ve DUI ücreti için ek olarak 2500$ aldığı belirtildi. Bu yazı yazılırken Jeff Hardy hâlâ Florida, Daytona Beach’teki S. James Foxman Adalet Merkezi’nde tutuklu bulunuyor.

Hardy, 14 Haziran’da saat 13:30’da hakim karşısına çıkacak. ESPN’den Marc Raimondi, Jeff Hardy’nin beyaz arabasının polis memurları tarafından yoldan “dönerken” ve “kaçarken” görüldüğünü bildirdi.

Florida Otoyol Devriyesi’nin Jeff Hardy hakkındaki tutuklama raporuna göre, beyaz bir araba Pazartesi günü saat 12:30 civarında karayolunda “döndüğü” ve “kaçtığı” görüldü. bir sersemlik ve kafası karışmış”, rapora göre.

Tecrübeli yıldızın muayeneden sonra alkol koktuğu ve gerekli ayıklık testlerini tamamlamakta zorlandığı iddia edildi. Ek olarak, Jeff Hardy’nin alkol ölçer testi sonuçları da yasal sınırın oldukça üzerindeydi.

Jeff Hardy’nin son tutuklanması, AEW’nin yaratıcı planları üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir ve her zaman olduğu gibi, hikayedeki tüm güncellemeler için Sportskeeda’yı takip etmeye devam edin.


#3. Raven, WWE’de Neden Zorlanmadığını Açıklıyor

youtube kapağı

Raven, 1990’larda daha çok ECW ve WCW’deki çalışmaları ile tanınan popüler bir isimdi. 27 kez Hardcore Şampiyonu olmasına rağmen, Raven şirkette hiçbir zaman güvenilir bir yıldız olarak sunulmadı.

ECW Original, Soundsphere’e Vince McMahon ile uzun süredir devam eden sıcaklığının WWE koşusunu ciddi şekilde etkilediğini söyledi. Raven, patronla olan sahne arkası sorunları nedeniyle promosyonda hak ettiği baskıyı alamadığını hissetti.

“WWE, ateşim vardı [Vince] McMahon. Uzun hikaye,” dedi Raven. “O şirkette hak ettiğim itici gücü hiçbir zaman gerçekten alamadım. Yani hayır, istediğim her şeyi yapamadım.”

Yukarıda belirtildiği gibi, Raven ECW’de geçirdiği süre boyunca en iyi performanslarından bazılarını sergiledi. 57 yaşındaki güreşçi, performansıyla gurur duyuyor ve epizodik hikaye anlatımına odaklandığını açıkladı.

“Yaptığım şey – ECW’de yaptığım işin herkesin, her zaman, her yerde, her zaman karşı çıkacağını hissettim. İster iş oranı, ister psikoloji, ister eşleşmeler, ister hikaye, özellikle hikaye, olay örgüsü olsun. epizodik televizyon. Çünkü güreşe bunun için girdim, epizodik hikaye anlatımıydı.” [H/T WrestlingInc]

Raven, Vince McMahon’la olan sıcaklığı olmasaydı, WWE’de daha büyük bir anlaşma olabilir miydi? Yorumlar bölümünde sizin için düşünmeniz gereken bir soru.


#2. Paige, Ronda Rousey’i yönetmek istedi

Paige’in 11 yıllık promosyonu 7 Temmuz’da sona ereceği için yakında WWE ile sözleşmeli olmayacak. Eski Divas Şampiyonu, Twitch’te serbest bırakılması hakkında konuştu ve Ronda Rousey’nin menajeri olmayı teklif ettiğini açıkladı.

WWE, Paige’i uzun süredir ekranda bir rol için kullanmasa da, Rousey’nin sözcüsü olarak geri dönmek için birkaç plan yaptı. Ancak, WWE yetkilileri açıkça farklı fikirlere sahipti.

“Ronda için ses parçası olmayı teklif ettim” dedi. [H/T Fightful]

Paige, WWE’nin kendisiyle yeni bir sözleşme imzalamama kararı olduğunu açıkladı. Şirkette kalma süresini uzatmayı çok isterdi, ancak Paige şirketin hareketinin arkasındaki mantığı anladı ve hiçbir kötü duygu beslemedi:

“İstediğim için ayrılmıyorum; sadece sözleşmemi yeniden imzalamak istemiyorlar. Tamamen anlıyorum. Zor bir his yok.”

İki kez Divas Şampiyonu olan Paige, şimdiden rezervasyonları kabul etmeye başladığı için WWE sonrası kariyeri için heyecanlı görünüyor.


#1. Trish Stratus “rastgele” Becky Lynch’e bir maç için meydan okuyor

youtube kapağı

Trish Stratus, Charlotte Flair’a yenildiği SummerSlam 2019’dan beri ringe adımını atmadı.

Yedi kez kadın şampiyonu, Sportskeeda Wrestling’den Bill Apter ile özel olarak konuştu ve Becky Lynch’i rüya gibi bir maça çağırdı. Stratus, Big Time Becks’in “türünün biraz dışında” olduğunu hissetti ve İrlandalı süperstara meydan okumak için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyordu.

İşte Hall of Famer’ın potansiyel olarak Becky Lynch’le yüzleşmek ve onu yenmek hakkında ortaya çıkardığı şey.

“Yani, eğer biri haddini aşan biriyse, Becky Lynch. Şu anda biraz huysuz, aklında çok şey var ve sanırım bundan faydalanabilirim. Ona bunu söylediğimi söyleme. Belki Oraya girip onu döveceğim,” dedi Trish Stratus.

Trish Stratus ayrıca, göz atabileceğiniz kapsamlı Sportskeeda Güreşi özelinde zindeliği, en sevdiği film yıldızı, Elvis Presley hayranı olması ve çok daha fazlası hakkında konuştu. burada.


Son dakika haberi: Bakın kim emeklilikten çıkıp Becky Lynch’le yüzleşmek için alay etti burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/wwe-news-roundup-3-time-world-champion-arrested-star-get-pushed-due-heat-vince-mcmahon-major-name-wanted-ronda-rousey-s-manager?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel