WWE gazisi, Triple H’nin Vince McMahon’dan intikam almak için Austin Theory’yi gömüp gömmediği hakkında yorum yapıyor


Efsanevi güreş menajeri Jim Cornette, Austin Theory’nin Triple H altında WWE’deki son rezervasyonu hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

RAW yıldızı, Vince McMahon’un çırağı olarak gösterildi ve McMahon emekli olmadan önce büyük bir baskının ortasındaydı. The Game, kreatif departmanın başına geçtikten sonra, Theory’nin kırmızı marka üzerindeki koşusu önemli ölçüde azaldı. Kısa bir süre önce Seth Rollins’in Amerika Birleşik Devletleri Ünvanı için yaptığı Money In The Bank sözleşmesini kaybetme çabasıyla nakde çevirdi.

son bölümde Jim Cornette’in Arabaya ServisWWE gazisine, Triple H’nin NXT adamlarını mahvettiği için Vince McMahon’dan intikam almak için Austin Theory’yi korkunç bir şekilde rezerve edip etmediği soruldu:

“Triple H’nin sadece onlara inanırsa işini veya yeteneğini feda etmeyeceğine veya herhangi bir şekilde Vince şovu izlediğinde perişan olsun diye böyle ortalıkta dolaşmayacağına inanmıyorum, hayır. Bence her neyse Cornette, “Triple H’nin Theory’de hiçbir şey görmemesinin veya ondan kişisel olarak hoşlanmamasının veya belki de bilmediğimiz bir şeyin birinin Post Toasties’ine işediğinin bir nedeni var, bu henüz gün ışığına çıkmadı” dedi. (1:47:31-1:49:18)

Kaçırdıysanız, RAW sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. burada.


Jim Cornette, Austin Theory’nin WWE’de neden düzgün bir şekilde rezerve edilmediğini anlamıyor

Eski güreş menajeri, Theory’nin çalışmalarının büyük bir hayranı ve Theory’nin WWE’de bir ana etkinlik yıldızı olmak için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor.

Jim Cornette, Triple H’nin Austin Theory’de bir şey görmediğini düşünüyor ve 25 yaşındaki çocuğun ofiste biriyle arasının olup olmadığını soruyor:

“Bazen herkesin görmesine rağmen sen yetenekte bir şey görmüyorsun. Ve belki de bu, bilmiyorum ama bunu nasıl görmezden gelebileceğini bilmiyorum. Veya Gerçekten birini gıdıkladı mı, Vince’inken büyük bir kafa mı almaya başladı? [protégé]? Ofisle uğraşmak zor muydu? Bilmiyorum, burada çöpe atılıyor.” (1:50:06-1:50:32)

Austin Theory, Money in the Bank bağlantılarında başarısız bir şekilde nakde çeviren kişiler listesinde John Cena, Braun Strowman ve Baron Corbin gibilere katılıyor. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonası için para kazanan ilk Superstar.


Bu makaleden herhangi bir alıntı kullanırsanız, lütfen Jim Cornette’in Arabaya Servis’ine atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Austin Theory’nin WWE’deki performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Nasıl olduğunu öğrenmek için linke tıklayın!

Hangi güncel yıldızın Mandy Rose’a gerçek hayatta aşık olduğunu biliyor muydunuz? Daha fazla detay tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-veteran-whether-triple-h-burying-austin-theory-get-back-vince-mcmahon?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir