WWE emektarı, RAW’da Vader’ın karıştığı yangın olayını hatırlıyor


Vince Russo, birkaç yıl önce WWE RAW’da Vader’ın dahil olduğu bir olayı yansıttı.

Eski WCW Dünya Ağır Siklet Şampiyonu gösteriyi başlatmak için ayarlanmıştı, ancak gösteri yayına girerken sahne arkasında hiçbir yerde bulunamadı. Birkaç dakika sonra tamamen sersemlemiş ve dengesiz bir halde geldi.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda güreş arkadaşı, eski WWE yazarı Vince Russo, pyro gösteriyi başlatmak için yola çıkarken Vader’ın RAW sahnesinin altında olduğunu paylaştı. Ciddi bir sakatlık geçirmedi ve maçında mücadele edebildi.

“Sanırım bunu asla unutmayacağım en komik sahne arkası hikayesi kardeşim, RAW ile canlı yayına başlamak üzereydik ve Vader ilk maçtaydı. Ve hepimiz goril pozisyonundayız ve Vader hiçbir yerde yok ve Vince [McMahon] ciğerlerinin tepesinde çığlık atıyor ve 5-4-3-2’ye geri sayıyoruz… birader ateşe bastık, Vader’ın müziğine bastık, nerede olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok kardeşim.” (1:18: 15-1:18:50)

Vince Russo şöyle devam etti:

“Birdenbire sahnenin altından çıkıp geliyor, kelimenin tam anlamıyla nerede olduğunu bilmeden duvarlardan sekiyor. Kardeşim, ateşleyici patladığında sahnenin altındaydı. Yani orada ısınıyor muydu, ne yapıyorsa ne yapıyordu? , kardeşim pyro hemen yanında patladı, neredeyse sağırdı. Kesinlikle sersemlemişti ve sonra dışarı çıkıp kibritini yapmak zorunda kaldı. Bu oldukça komik bir hikayeydi, bunu her zaman hatırlayacağım.” (1:18:51-1:19:30)

youtube kapağı

Vader, bu yıl Nisan ayında WWE Onur Listesi’ne alındı.

Mastodon güreş tarihinin en iyi uzun adamlarından biri olarak kabul edilir. Kariyeri boyunca IWGP Heavyweight, IWGP Tag Team, WCW World Heavyweight ve WCW United States Heavyweight Championship gibi birçok önemli unvan sahibi oldu.

Kariyeri boyunca The Undertaker, Sting ve Hulk Hogan gibi birçok ikonik yıldızla yüzüğü paylaştı. WrestleMania 38 hafta sonu sırasında ölümünden sonra WWE Onur Listesi’ne alındı.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanıyorsanız, transkripsiyon için lütfen Wrestling Buddy ve H/T Sportskeeda’ya teşekkür edin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-veteran-recalls-pyro-incident-involving-vader-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir