WWE, emekli olduğu için Rob Gronkowski’yi tebrik etti


Rob Gronkowski, 11 sezonun ardından bugün NFL’den emekli olduğunu açıkladı.

New England Patriots ile dokuz yıl ve Tampa Bay Buccaneers ile son iki yıl oynadı. Hall of Fame’e bağlı sıkı son, oyun kurucu Tom Brady’yi 2021’de Super Bowl LV’yi kazanmak için Tampa’ya kadar takip etti.

Dört kez Super Bowl Şampiyonu, Patriots’tan ayrıldıktan sonra ilk emekliliğinin ardından WWE’de biraz zaman geçirdi. Rob, WrestleMania 36’yı Performance Center’dan ağırladı ve etkinlik sırasında 24/7 Şampiyonasını ele geçirdi.

WWE, bugün erken saatlerde bir tweet atarak eski 24/7 Şampiyonu futbolu bıraktığı için tebrik etti.

Vince McMahon, Rob Gronkowski’ye nasıl darbe alınacağını öğretti

Gronkowski, WrestleMania 36’nın ev sahibi seçildi. Etkinlik, COVID-19 pandemisinin başlangıcında WWE Performans Merkezi’nden yayınlandı ve hiçbir taraftar katılmadı.

Gösteri sırasında, 24/7 Şampiyonasını başka bir eski NFL oyuncusu ve WWE süperstarı Mojo Rawley’den aldı. Gronk sahneden atladı ve Mojo’yu şampiyonluk için tuşlamadan önce birkaç süper yıldızı aynı seviyeye getirdi.

Gronkowski’nin 24/7 Şampiyonluk koşusu, ertesi gece RAW’da R-Truth’a kemeri kaybettiği için kısa sürdü. Gerçek onu arkadan yuvarladığında bir TikTok çekmeye çalışıyordu.

WrestleMania 36 ile ilgili WWE 24 belgeselinden bir klipte, Gronkowski’nin sahneden atlamak konusunda gergin olduğu ortaya çıktı. O zamanlar 74 yaşındaki Vince McMahon, tümseğin Gronk’un önünde güvenli olduğunu göstermeyi kendi üzerine aldı.

WWE süper yıldızları Drew McIntyre, Kevin Owens ve Rhea Ripley, aşağıdaki videoda Vince’i 10 metrelik platformdan çıkardığı için övdü.

Rob Gronkowski bugün erken saatlerde yaptığı açıklamada, başı dik bir şekilde futboldan tekrar uzaklaştığını söyledi. Rob’un emekliliğiyle ilgili tam açıklaması ve SmackDown yorumcusu Pat McAfee’nin yorumları burada bulunabilir.


Bret Hart’ın 2 yıl sonra kiminle yama yaptığını öğrenin tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-congratulates-rob-gronkowski-retirment?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel