WWE efsanesinin oğlu, CM Punk’a yenildikten sonra AEW dönüşünden sonra Adam Asmaca Sayfasına bir mesaj gönderdi


David Finlay, AEW Dynamite’in bu haftaki bölümüne geri döndükten sonra Adam Asmaca Sayfasına bir mesaj gönderdi.

Eski AEW Dünya Şampiyonu, Double or Nothing’de CM Punk’a kemerini kaybetmesinden bu yana ilk maçında Finlay karşısında galip geldi.

Finlay, Twitter üzerinden rakibini övdü ve bu yılki G1 Climax’ın bir parçası olmayı talep etti. O yazdı:

Cellat bu gece daha iyi güreşçiydi ama kesinlikle en iyisi olana kadar durmayacağım. Bana tüm zorlukları ver. Bana tüm dövüşleri ver. Beni lanet olası G1’e koy @njpw1972

David Finlay’in aşağıdaki tweetine göz atın:

Cellat bu gece daha iyi güreşçiydi ama kesinlikle en iyisi olana kadar durmayacağım. Bana tüm zorlukları ver. Bana tüm dövüşleri ver. Beni lanet olası G1’e koy @njpw1972 twitter.com/aew/status/153…

Adam Asmaca Sayfası, Yasak Kapı’daki IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonası’nda bir atış istedi

Hangman Page’in Fit Finlay’in oğluna karşı kazandığı zaferden sonra, IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonası’nda bir şans istedi.

Eski AEW Dünya Şampiyonu, Yasak Kapı ile ilgili niyetini açıklarken odağını başka bir dünya şampiyonluğuna kaydıracağını belirtti.

Page’in duyurusu, maçı için yorum yapan Adam Cole tarafından yarıda kesildi. Owen Hart Foundation Turnuvası kazananı, Dominion 6.12’de Kazuchika Okada’yı yenerek IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonası’ndan ayrılan kişinin iyi arkadaşı Jay White olacağını iddia etti.

Geçmişte AEW’de birçok kez yer alan White, Japonya’ya NJPW Wrestling Dontaku şovunda döndü. Sustalı Okada’ya saldırdı ve unvanına bir atış talep etti.

Yaklaşan Dominion gösterisinde, iki adam gösterinin ana etkinliğinde çarpışacak ve Beyaz ilk kez IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını ele geçirmeyi umuyor. Bullet Club yıldızı eski bir IWGP Ağır Siklet, Kıtalararası ve ABD Ağır Siklet Şampiyonu.

The Rainmaker’a gelince, o yılın başlarında Wrestle Kingdom 16’da Shingo Takagi’yi yenerek dünya şampiyonluğunu kazandı. O zamandan beri, unvanı Will Ospreay, Tetsuya Naito ve Zack Sabre Jr.’a karşı savundu.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-son-wwe-legend-sends-message-hangman-page-return-week-s-aew-dynamite?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel