WWE efsanesi Road Dogg, Vince McMahon New Age Outlaws’ı ayırdığında ağladı


WWE Hall of Famer Road Dogg, Vince McMahon ona artık Billy Gunn ile ortak olmayacağını söylediğinde ağladığını açıkladı.

Road Dogg ve Billy Gunn, WWE’de 1997’de başlayan New Age Outlaws etiket ekibinin bir parçasıydı. 2000 yılında, Road Dogg tekler yıldızı olurken, Billy Gunn kısa ömürlü Billy’yi kurdu. ve Chuck etiket ekibi. İkili, birkaç yıl sonra TNA’e katıldıklarında bir kez daha reform yaptı.

Onun üstünde Ah… Bilmiyordun podcast’te Road Dogg, tekler yıldızı olarak başarılı olma konusunda şüpheci olduğunu ve McMahon’un New Age Outlaws’ı bölme kararını kendisine bildirdiğinde ağladığını söyledi.

“Beni ve Billy’yi ayırmaya çalıştıklarında [Gunn] yukarı ve bu gerçek bir hikaye, Vince McMahon’un ofisinde kelimenin tam anlamıyla gözyaşlarına boğuldum ve ‘Bunu kendi başıma halledebileceğimi sanmıyorum’ dedim. Kendime inanmadım ve Vince benimle konuştu ve beni oradan çıkardı ve ben de – oradan harika hissederek çıktım ve Kıtalararası ve Hardcore Unvanını yapmaya devam ettim, ama zaten gerçekten düşmeye başlamıştım. O zamana kadar uyuşturucu kullanımım ve diğer şeylerle karanlık yol,” dedi Road Dogg. [H/T Post Wrestling]

24 yıl önce bugün, New Age Outlaws, Legion of Doom’u yenerek WOOOOORLD’İN ETİKET TAKIMI ŞAMPİYONU oldu!

Road Dogg, sonunda 2001’de WWE tarafından serbest bırakıldı ve şirkete ancak on yıl sonra 2011’de geri döndü.

Road Dogg, eski WWE etiket ekibi ortağıyla yeniden bir araya gelmek istiyor

Sportskeeda’nın yakın tarihli bir bölümünde konuşan Güreş Haydutları Show Dogg, AEW’de Billy Gunn ile ringe geri dönme konusundaki ilgisini dile getirdi.

İşte Hall of Famer’ın açıklaması:

Road Dogg, “Güreşten mi bahsediyorsunuz? Evet, buna hazırım. Onlar (AEW) doğru gelse iyi olur,” dedi.

The Wrestling Outlaws’ın son sayısını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Road Dogg, Royal Rumble’da Billy Gunn ile The Ascension ile yüzleşmek için bir araya geldikleri 2015’ten beri ringde performans göstermedi. Gunn, AEW’de aktif olarak güreşiyor ve New Age Outlaws’ın yeniden bir araya gelmesi, hayranların izlemeyi seveceği bir şey olacak.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-legend-road-dogg-cried-vince-mcmahon-split-new-age-outlaws?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir