WWE efsanesi, oğlunun Roman Reigns’in Bloodline’a katılacağını düşünüyor


Rikishi, oğlu Solo Sikoa’nın The Bloodline’ın bir parçası olarak WWE’nin ana kadrosunda Roman Reigns ve The Usos’a katılacağından emin.

Efsanevi Anoa’i ailesinin bir üyesi olan Sikoa, RAW veya SmackDown’a katılmak için NXT 2.0’dan ayrıldıktan sonra potansiyel bir top yıldız olarak lanse edildi. 29 yaşında bile alay çok uzun zaman önce The Bloodline ile bir ittifak.

WWE Hall of Famer Rikishi, Sony Sports Network’ün “Ekstra Dhamaal“göster ve işte söylemek zorunda olduğu şey:

“Yalnız Sikoa mı? Elbette. Kesinlikle. Yüzde 100. Size ne diyeceğim – yüzde 200… O, The Usos’un küçük kardeşi, Roman Reigns’in ailesi, gerçekten sizinkinin oğlu. Kesinlikle.”

Rikishi ayrıca “NXT’de harika bir iş çıkardığını” ekleyerek Sikoa’yı övdü.


Rikishi, Roman Reigns ve The Usos’un sırtlarında bir “bullseye” olduğunu biliyor

WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı yenerek Universal ve WWE Şampiyonalarını birleştirmek için Reigns şu anda şirkette her iki dünya şampiyonluğunu da elinde tutuyor. Bu arada, Jimmy ve Jey Uso, Tartışmasız WWE Takım Şampiyonları.

The Bloodline’ın yüksek profilli statüsü nedeniyle, Rikishi birçok yarışmacının onları dağın tepesinden tahttan indirmeyi beklediğinin farkındadır:

“Elbette The Bloodline’ın sırtında bir hedef tahtası var – WWE’deki herkes Bloodline’ın tarafında olmak istiyor. The Wiseman ile birlikte olmak istiyorlar. En İyiler olmak istiyorlar. Yani herkes elinden geleni yapabilecek , sadece ‘Hey, bunun için geliyorum’ göstermek için kemeri kaldırın. Ama benim bakış açıma göre herkes sıraya giriyor” dedi Rikishi.

The Usos, 2 Temmuz’da Money in the Bank’ta The Street Profits’e karşı kemerlerini korumaya hazırlanıyor. Aynı ayın sonunda Brock Lesnar, SummerSlam’de Undisputed WWE Evrensel Şampiyonası için Roman Reigns’e meydan okuyacak.

Rikishi ayrıca şu anda sakat olan bir yıldızın dünya şampiyonluğu filmindeki rolü hakkında ilginç bir tahminde bulundu. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.


Bu makaleden alıntıları kullanırken lütfen “Extraaa Dhamaal” adını verin ve çeviri yazı için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.

canlı anketCANLI ANKET

S. Solo Sikoa, Roman Reigns ve The Usos ile güçlerini birleştirmeli mi?

Şimdiye kadar 100 oy

Arjun tarafından düzenlendi

tepki-emojitepki-emoji

Yorumlar