WWE efsanesi Jeff Hardy’nin DUI tutuklanmasından sonra yardıma ihtiyacı olduğuna inanıyor


Booker T, Jeff Hardy’nin kanunla son zamanlardaki tartışmasına müdahale ederek acil yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Hardy, Pazartesi sabahı erken saatlerde Florida, Volusia County’de etki altında araç kullanmaktan (DUI, 10 yıldaki üçüncü suçu) ve ehliyet suçlaması olmaksızın birden fazla araç kullanmaktan tutuklandı. Daha sonra 19:07 EST’de hapishaneden serbest bırakıldı ve yarın 13:30 EST’de bir mahkemeden sonra ortaya çıkacak.

Durumla ilgili düşüncelerini aktaran Şöhret salonu, Booker, Jeff’in mevcut sorunlarına müdahale edilebileceğini umuyordu. The Charismatic Enigma’nın sözde “arkadaşlarının” da devreye girmesi gerektiğini ekledi:

“Kahretsin güreşe tamam, bir dakikalığına, tamam, cidden. Jeff Hardy’yi düşünmeleri gerekiyordu çünkü Jeff Hardy yolda. Okuduğuma göre, sabah 12:30’da durdurulmuş. Sadece takılıyordum. ve sabah 12:30’da içki içip sonra kenara çekiliyorsunuz ve alkol oranınız sınırın çok çok üzerinde, burada bir sorun var. Müdahale etmemiz gerekiyor ve onu düzeltmemiz gerekiyor, sonuç olarak.” (22:11’den 22:48’e kadar)

Son bölüme buradan göz atın:

youtube kapağı

Jeff, Matt ile birlikte, hüküm süren şampiyonlar Jurassic Express ve The Young Bucks’a karşı bir AEW World Tag Team Title merdiven maçı için planlandı. Ancak tutuklanmasının ardından AEW, sosyal medya hesaplarında maçın tanıtımını yapmayı bıraktı.


Booker T, Jeff Hardy’yi şu anda görmek istediği son yerin bir güreş ringinin içinde olduğunu söyledi.

Aynı bölüm devam ederken, Booker T, Hardy’nin son tutuklanmasından hemen sonra güreşmemesi gerektiğini düşündü. WWE efsanesi, Jeff’i görmek istediği son yeri kare bir daire içinde ekledi.

“Dostum, şu anda görmek istediğim son yer Jeff Hardy’nin güreş ringinin içinde olduğu” dedim. Çünkü bunun güreşiyle ilgili olmadığını söylüyorum, bu onun için orada olacak bir şey, yani, hayranlar Jeff Hardy’yi seviyor. Dışarı çıkıp gitarını çalabilecek ve hayranlar onu destekleyecek, bu yüzden ben Jeff’in olması gereken son yer olduğunu düşündüm.” (18:58’den 19:20’ye kadar)

Jeff Hardy dün gece tutuklandı. Her zaman Jeff için çekiyorum, umarım ihtiyacı olan yardımı alır https://t.co/MWnjAMm0PG

AEW, Jeff Hardy’nin son yasal sorunlarına yanıt vermedi. Şimdiye kadar sadece Booker T konuyla ilgili düşüncelerini aktardı. Diğer güreş efsanelerinin iki sentini paylaşıp paylaşmadığını görmek ilginç olacak.


Lütfen The Hall of Fame’e atıfta bulunun ve makaleden alıntılar yaparak Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Son dakika haberi: Bakın kim emeklilikten çıkıp Becky Lynch’le yüzleşmek için alay etti burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-wwe-legend-believes-jeff-hardy-needs-help-dui-arrest?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir