WWE efsanesi, JBL’yi son izleme başına ödeme rakibi olarak istedi


John Bradshaw Layfield (JBL), Vader’ın 1998’de WWE’den ayrılmadan önce son izle ve öde maçında onunla yüzleşmek istediğini söyledi.

2018 yılında vefat eden Vader, geçtiğimiz hafta ölümünden sonra WWE Onur Listesi’ne alındı. Son WWE izle ve öde maçı Breakdown: In Your House’da o zamanlar Bradshaw olarak bilinen Layfield’a karşı Falls Count Anywhere karşılaşmasını kaybettiğinde geldi.

Corey Graves’le ilgili konuşma Çandan Sonra podcast’te Layfield, Vader’ın birbirleriyle yüzleşmelerini istediğini açıkladı:

Layfield, “Son izleme başına ödemesinde benimle çalışmak istedi” dedi. “Ron’u severdi. [Simmons], APA’yı severdi, benimle biraz sürdü. Benden her zaman hoşlandı, beni bir nevi yedek ya da her neyse olarak gördü. O gün bana dedi ki, ‘Seninle çalışmak istedim’ dedi. ‘Bugün eski Vader’ı alacaksın’ dedi. Dışarı çıkıp sigara içeceğim.”

bugünler #commuteklasik 27/9/98 Arızasında Bradshaw Vs Vader. Bu Leon’un son WWE ppv’si ve büyük bir geleceği olduğunu düşündüğü için Bradshaw ile çalışmak istedi. “Eski Vader” sözü verdi ve sert çıktı, hadi JBL finişini bitirsin ve onu ovmak için elinden gelenin en iyisini yapsın

Vader, güreş tarihinin en büyük uzun adamlarından biri olarak kabul edilir. 400 pounddan daha ağır olan eski WWE Superstar, moonsault gibi atletik hareketler yapardı.


Vader neden JBL’nin bitiricisinden atmasına izin verdi?

Maçın bitişi, JBL’nin rakibine Cehennemden Çamaşır ipi ile vurmadan önce, orta ipte ters bir sıçrama olan Vader Bomb’dan tekme attığını gördü. Vader oyundan çıktıktan sonra, eski APA üyesi, galibiyeti almak için başka bir Cehennemden Çamaşır ipi ve değiştirilmiş bir boyun kırıcı ile takip etti.

Maç hakkında düşünen Layfield, Vader’ın kendisinin Vader Bomb’dan atılması fikrini bulduğunu söyledi:

“O, olabildiğince sertti. [imagine]! ‘Bugün birini yendiğinde önemli birini yeneceksin’ dedi. Eski Vader’ı yenmeni sağlayacağım. Seni bitirdiğim yerden attıracağım.’ Layfield, ‘İnsanların göreceği son şey bu: Benim sonumu tekmeleyeceksin, kendinle bana vuracaksın ve üzerinden gideceksin’ dedi” dedi.

Vader 1998’de WWE’den ayrılsa da, şirket için son maçı 2012’de RAW’da Heath Slater’ı yendiğinde geldi. Tek seferlik maç, WWE’nin amiral gemisi şovunun 1000. bölümünün hazırlık aşamasında gerçekleşti.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen After The Bell’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!

S. JBL hayranı mısınız?

Şimdiye kadar 27 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-legend-requested-jbl-final-pay-per-view-opponent?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın