WWE, büyük şampiyonluk maçının SmackDown’u açacağını duyurdu


WWE, The Usos vs. The New Day for the Undisputed Tag Team Championships’in bu haftaki SmackDown bölümünü açacağını duyurdu.

Crown Jewel’dan önce, Kofi Kingston ve Xavier Woods’un bu hafta blue brand’deki premium canlı etkinlikte Usos vs. Brawling Brutes’un galibine meydan okuyacağı açıklandı. New Day, 483 gün ile şirket tarihindeki en uzun süre hüküm süren takım şampiyonlarının rekorunu elinde tutuyor.

Mevcut şampiyonlar Usos’tur ve 480 günden fazla bir süredir SmackDown etiket unvanlarını ellerinde tutmaktadırlar. Rekoru kırmaya adım adım yaklaşıyorlar ve Kingston ile Woods bunun olmasını engellemek istiyor. WWE duyuruyu aşağıdan kontrol edebileceğiniz Twitter’da yaptı:

İki takımın birbiriyle geçmiş yıllara dayanan geçmişi var. 2017’de SmackDown Takım Şampiyonası için unutulmaz bir Hell in a Cell maçı yaptılar. Her takımın bir diğerine karşı galibiyetleri var, bu yüzden bu zorlu bir mücadele olacak.

The Bloodline üyeleri bu gece SmackDown’daki unvanlarını korursa, WWE tarihindeki en uzun süre hüküm süren takım şampiyonları olacaklar.


Sizce hangi takım galip gelir? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

Hangi güncel yıldızın Mandy Rose’a gerçek hayatta aşık olduğunu biliyor muydunuz? Daha fazla detay tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-announces-major-championship-match-will-open-smackdown?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir