WrestleMania 38 öncesi Alexa Bliss’in durumuyla ilgili güncelleme


Alexa Bliss henüz Dallas, Teksas’ta görülmedi ve yaklaşan premium canlı etkinlik WrestleMania 38’e sadece birkaç gün kaldı.

Buna göre PWInsiderBliss, Dallas havaalanında veya bu yılki Ölümsüzler Vitrini’ne ev sahipliği yapacak olan AT&T Stadyumu çevresindeki bölgede görülmedi.

Bliss, WrestleMania’da bir maç veya bölüm için rezerve edilmedi. En son Şubat ayında Elimination Chamber’da aynı adı taşıyan premium canlı etkinlikte ringde görüldü. Bu, Teksas’a gitmesi için hala zaman olmasına rağmen, bu hafta sonu geri dönmeyeceği anlamına gelebilir.

WrestleMania’dan sonra RAW’da geri dönüş yapan uzun yeteneklerden biri olabilir. Ancak bu aynı şehirde (Dallas, TX’deki American Airlines Center’dan) gerçekleşse bile, bu da pek olası görünmüyor.

Alexa Bliss de geçen yılki WrestleMania 37’de bir maçta güreşmedi. Bunun yerine Randy Orton ve “The Fiend” Bray Wyatt arasındaki bir maça müdahale ederek Wyatt’ın maçı kaybetmesine neden oldu.


Alexa Bliss’in yokluğuna rağmen, WrestleMania öncesinde Dallas’ta iki yaralı süperstar görüldü.

PWInsider’a göre, Bayley ve Asuka Dallas, Teksas’ta WrestleMania 38’den önce görüldü. Her iki süper yıldız da sakatlıkları nedeniyle aktif değil ve yakın gelecekte dönecekler.

Asuka, geçen yılki merdiven maçında yarıştığı Money In The Bank etkinliğinden sonra omzundan yaralandı. WWE 2021 Draft’ında herhangi bir markaya draft edilmedi. Şu anda bir dönüş tarihi konusunda bir onay yok, ancak raporlar WWE’nin onun ilkbaharda geri dönmesini beklediğini iddia ediyor.

Bayley, Friday Night SmackDown’ın 25 Haziran 2021 bölümündeki son maçında yarıştı. 2021’de Money In The Bank’te Bianca Belair ile karşılaşması planlanıyordu, ancak 9 ay boyunca (WrestleMania dönüşü için tam zamanında) dışarıda tuttuğu bildirilen yırtık bir ACL’nin sonucu olarak reddedildi.

İki yaralı süperstar Dallas’ta boy gösterirken, Alexa Bliss hala görülmedi, bu yüzden onu yakın zamanda ekranlarımızda görmemiz pek mümkün değil.

Alexa Bliss’in muhtemelen WrestleMania 38’de olmaması hakkında ne düşünüyorsun? Onu tekrar televizyonda göreceğiniz için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bırakın.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Brandon Nell tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. Alexa Bliss’in WWE programlarına geri döndüğünü görmek istiyor musunuz?

Şimdiye kadar 97 oy

yorum simgesi3 yorum