Wout Weghorst: Kaçan gollere inanamadım


Wout Weghorst: Kaçan gollere inanamadım

Siyah-Beyazlılar’ın Hollandalı golcüsü Woghorst Wout Weghorst, Vodafone Park’ta karşılaşmayla ilgili derbiye Kara Kartal’ın 1 görüntüleri gol umut olarak çıktı. Rachid Weght, Rachid’in mekanlahes’e uygun bir görüntüye büründü.

Oyunun oğlu 20 dakikasında Fenerbahçe kalesini adeta abluka “alan Weghorst, rakip kaleyi 2 kez yokladı. Birt direkten dönerken küçük yaştaki heyecan de yaratsa da ağlarla kardı. Karşılaşmanın tamamlanmasını görüntüleyen Weghors’u, teknik direktör Valerien Ismael teselli.

Beşiktaş'ta Valerien Ismael eleştirilerin hedefinde

Beşiktaş’ta Valerien Ismael eleştirilerin hedefinde

Oyuncusuyla kısa bir diyalog yaşadığı Ismael, yıldızla ilgili acımamamı işaretp ahlaki verdi. İsmail, bu anları basın toplantısında, “Weghorst, gol atamadığı için değildi. Son zamanlarda yakaladığı 2 fırsat vardı. Biri direkten döndü, biri çıktı. ‘Bu şekilde devam et’ dedim” açıklamalarla anlattı.

‘2 farklı galip gelebilirdik’

Ağırlık, karşılaşmadan önce soyunma takımında denenen şeylerle karşılaşma değerlendirmesinde de gollerin etkisindeydi. Yıldız isim, “Kaçan gollere ben de inanamadım. Özellikle kaçan ilk kiralamak topun kaleye girmek çok şaşırtıcıdım. Direğe gelen topta ise sırtım olarak vurmaktan uzak köşeye gitmek istedim. Ancak lenf üst istemeyince olmuyor. Oğlumuz iki farklı galip gel fırsatlar oldu. Çok bölüm, iki puan kaybettik” şeklinde bir bölüm oluşturun.

‘Desteğiniz için teşekkürler’

Başarılı oyuncu, dün de Instagram hesabından paylaşımda taraftarlara ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Weghorst, “Çocuklar ne kadar harika bir insanlarıma sahip olmak zorundaydım. Desteğiniz için teşekkürler. Bu dest iyi bir şekilde çok çok isterdim” kullanımları.

(fanatik)


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/wout-weghorst-kacan-gollere-inanamadim

SMM Panel PDF Kitap indir